Néhány információt automatikusan lefordítottunk. Az eredeti nyelv megjelenítése

Bérbeadó nyaralók itt: Asterousia Mountains

Találj és foglalj egyedi szálláshelyeket az Airbnb-n

Kiváló értékelésű nyaralók Asterousia Mountains városában

A vendégek egyetértenek: ezek a helyek kiváló értékelést kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

Lakás
Átlagos értékelés: 5/4,96, 103 vélemény

Egy költő a mélykék mellett

Treis Ekklisies egy kis békés falu, melyet a hegyek szegélyeznek,és amely csendesen fekszik a hihetetlen strandok mellett, amelyeket könnyen meglátogathatsz gyalog. Dél-Kréta elbűvölő helye a paradicsomi légkörben, amely a pihenés és a béke pillanatait nyújtja. A házam mindössze 2 perc gyalog a strandtól.Hűvös otthon, befogadóképessége összesen négy fő. A ház teljesen felszerelt, és tartalmaz egy konyha étkező minősített szűrt vízzel, nappali(kandallóval, kilátással a tengerre és 2 ággyal), egy kényelmes fürdőszoba és egy hálószoba (franciaágy). A hihetetlen verandán a hegyek és a tenger látványa teszi egyedivé az atmoszférát. Van minden szükséges berendezés a főzéshez, hanem aromás fűszerek és olívaolaj. Mindent megtalálsz, amire szükséged lehet ahhoz, hogy az utazásod teljesen kényelmes legyen. Ajánlom a helyet párok,családok,szerelmeseinek fotózás,járkálók,úszók,írók,halászok,művészek és mindazok számára, akiknek békés és inspiráló környezetre van szükségük; ) Kapcsolatfelvétel a vendéggel Elérhető leszek, hogy segítsek bármiben, amire szükséged lehet a házamban való tartózkodásod során. A terület áttekintése Treis Ekklisies egy kis saroknyira van észak turisztikai nyüzsgésétől. Egy gyönyörű falu a hegység és a nyugodt öblök között. A fő strandon kis kocsmákat találsz,ahol kipróbálhatod a házi krétai ételeket,kávékat és italokat. Treis Ekklisies egy szokatlanul szép hely, csodálatos strandok öltözött végtelen fény.

Kükládi stílusú otthon
Átlagos értékelés: 5/4,94, 188 vélemény

A legjobb tengerre néző napozóterasz, ahol az idő megáll és véget ér a világ

Találj meg minket „@ TheEasySouth Beach Cottage” néven, és legyél a kevesek közül, és fedezd fel ezt a rejtett, érintetlen paradicsomot. Kényeztesd magad Kréta érintetlen déli részének boldog nyári nyugalmával. Hagyd, hogy a táj misztikus aurája megnyugtassa a testet/elmét, és mossa el a bajt. Fedezd fel újra a valóságot Asterousia, Kréta szent hegyei energiája alatt. Ússz a szűz strandokon egyedül, túrázz a fenséges lanscapes-en, vagy csak lusta legyél. Fogadj vendégeket közeli barátként, és élvezd a valódi krétai vendégszeretetet. 50 lépésre a strandtól

Lakás
Átlagos értékelés: 5/4,96, 89 vélemény

South Sea Touched Home

Nézd meg a természetet legtisztább öltözékében, amely átöleli ezt a teljesen egyedi helyet. Gyere, és kóstold meg házi készítésű organikus olívaolajunkat, krétai rakit és bort. Ez a magával ragadó ház, amely mindössze 50 méterre található a strandtól, wifit és minden szükséges dolgot biztosít, hogy kényelmesen érezd magad az év minden szakában. A tágas veranda és a nappali lélegzetelállító kilátást nyújt a mély, kristálytiszta tengerre, a csodálatos hegyekre és a falura nyíló panorámára, ahol túrázhatsz, úszhatsz vagy sznorkelezhetsz.

Lakás
Átlagos értékelés: 5/4,97, 264 vélemény

LUXUS SMYRNIS LOFTLAKÁS

Heraklion központjában található, 100 méterre a Régészeti Múzeumtól és az Oroszlánok térétől, és 30 méterre a fő bevásárlónegyedtől. A loftot nemrég teljesen felújították, és tágas, napos verandával rendelkezik, amely tökéletes a reggelihez vagy egy koktélhoz a krétai égbolt alatt. Élvezheti a loft luxuskényelmi szolgáltatásait (wifi, Netflix, Nespresso kávé és egy rendkívül kényelmes ágy), felfedezheti a közeli éttermek és kávézók sokszínűségét. Stratégiailag elhelyezkedő, közel a tömegközlekedéshez

Otthon
Átlagos értékelés: 5/5, 142 vélemény

Hammam, privát medence és házimozi - zöld látvány

**ÚJ** Saját úszómedence (3.50mx6,2m) **ÚJ** Privát, Hammam Style, márvány Steam Room -inside - a lakás és a vendégek rendelkezésére áll! Ideális helyen, Heraklion városának közelében, de messze a városi barázdától távol található Green Sight Apartment nyugalmat és emlékezetes, kényelmes tartózkodást kínál. Élvezd a modern környezetben eltöltött időt a városra és a tengerre nyíló kilátást kínáló hangsúlyos kerti berendezéssel, mindössze 9 km-re Heraklion Citytől.

Miniház
Átlagos értékelés: 5/5, 26 vélemény

Kis nyaraló csodálatos kilátással a tengerre

Élvezd ennek a romantikus helynek a csodálatos környezetét a természetben. Egy kis házikó 20 négyzetméteren, csodálatos kilátással a tengerre. Egy nyitott terű helyiségből és egy fürdőszobából áll. Kültér pihenhetsz, miközben iszol a kis medencében vagy a nappaliban a fateraszon. A kis ház sétatávolságra van a tengerparttól és a falu üzleteitől. A faluban 4 kis taverna található hagyományos ételekkel és előételekkel, 1 büfé és 1 szupermarket.

Otthon
Átlagos értékelés: 5/4,89, 107 vélemény

Villa Bougainvillea

A Villa Bougainvillea egy régi kőház, amelyet a 19. század elején építettek és nemrégiben újítottak fel. Ez 10 percre a híres strandok Matala, Kommos,Agiofarago, Kalamaki, Kokkinos Pyrgos és Kaloi Limenes. Mivel Kréta déli részén található, még a szeles napokban is találhatsz olyan strandot, amely elég nyugodt az úszáshoz. Mindössze 10 perc alatt elérhető Faistos minószi palotája, Gortyna régészeti lelőhelye, Matala barlangsírjai is.

Otthon
Átlagos értékelés: 5/5, 15 vélemény

Coastline of Paradise Luxury

Dőlj hátra, és lazíts ezen a nyugodt, stílusos helyen. Közel leszel mindenhez, amire szükséged van a pároddal. Közvetlenül a tenger mellett található, kávézókban és éttermekben. Van egy szupermarket is, amely csak a nyári hónapokban érhető el. Az ingatlan kizárólag a saját kényelmedet és kikapcsolódásodat szolgálja. Kombinálni a pihenést a falunk vad szépségével! Csodálatos ünnepeket kívánunk, és kitörölhetetlen emlékeket kívánunk!

Lakás
Átlagos értékelés: 5/4,92, 105 vélemény

Kőház egy kis faluban

Legyél bennfentes! Tapasztald meg Krétát az ügyében. Mindezt autóval 30-45 percen belül. Sok útvonal gyalog vagy kerékpárral. Nálunk lehetőséged van megismerni az igazi Krétát. A falu szélén élnek, a Messara-síkság olajfáival körülvéve. Maga a falu kicsi, néhány lakóházból és számos romból áll, amelyek közül néhány régészeti szempontból védett. Ideális kiindulópont számos különböző tevékenységhez.

Otthon
Átlagos értékelés: 5/4,87, 106 vélemény

„Végtelen kék”

A „Végtelen kék” egy 41 négyzetméteres önálló ház, 2,5 km-re Lendától nyugatra, pontosabban Gerokampos területén. Egy hálószobát tartalmaz egy extra dupla ággyal és egy fotellel, amely egyágyúvá alakítható, egy nappali konyhával, amely egy félágyúvá alakítható, egy saját fürdőszobával, zuhanyzóval, egy nagy verandával, egy pergolával (30 négyzetméter) és egy kiváló kilátással.

Otthon
Átlagos értékelés: 5/4,83, 113 vélemény

Bright, Airy House On The Beach of Maridaki!

Lenyűgöző kilátás nyílik a vízre a napos, hangulatos, tiszta házunkból, szó szerint a tenger előtt egy hatalmas udvarral, ahol pihenhetsz és valódi krétai élményben lehet részed. Az éjszakai égbolt végtelen csillagaival lélegzetelállító látványt nyújt. Mindent kínál, amire szükséged lehet egy kellemes tartózkodáshoz. Ráadásul családbarát is!

Lakás
Átlagos értékelés: 5/5, 60 vélemény

Coastline of Paradise

A családod mindenhez közel lesz ezen a központi helyen, amire szükségük van. Az apartman 34 négyzetméter . A tenger mellett van, kávézókban és éttermekben! Van egy szupermarket, ami csak a nyári hónapokban kapható. Az ingatlan célja, hogy a kényelem és a pihenés. A pihenés és falunk vad szépségének ötvözése!

Népszerű felszereltség Asterousia Mountains nyaralóihoz