Milyen hihetetlenül gyönyörű és emlékezetes élmény!!! Az álló ovációk Debbe mennek, aki a tökéletes házigazda. Milyen kedves és karizmatikus nő! A legmeglepőbb számomra az volt, hogy teljesen nyugodtnak és teljesen nyugodtnak éreztem magam. Azt hittem, hogy az időzítés kissé kihívást jelenthet, de egyáltalán nem. Minden időt a piacon töltöttünk, ami személyes fénypont volt. Ez csak egy nagy része egy idegen országban szerzett főzési élménynek. Szerencsés voltam, hogy találkozhattam két bájos hölggyel Kanadából. Azonnal kapcsolatba léptünk, és létrehoztunk egy csapatot. Annyira lenyűgözőnek találtam, hogy Deb egyszerűen megtalálja a különböző kívánságokat, elvárásokat és igényeket. Az intolerancia nem túl bonyolult. Nagyon kiváltságosnak éreztem, hogy részt vehettem ebben a főzőtanfolyamban. És különösen élveztem a közös ebédet. Fantasztikus!!