Öröm volt, hogy Maria elkísért minket, aki mesés volt! Tökéletesen uralja a témát, belebújik a karakterbe, az általa elmesélt történet valóban eredeti, megfelelő hangulatba hoz minket, valóságosnak tűnik! Bárcsak soha ne érne véget a turné!
Maria megnyugtat minket, akár vele, akár a csoport többi tagjával vagyunk. A túra interaktív; valamiféle szerepet játszunk.
Habozás nélkül ajánlott! Ezzel véget ért az utolsó napunk Prágában, és azt hittük, hogy már mindent láttunk, de még mindig új dolgokat fedeztünk fel!
Még egyszer köszönöm, Maria, és találkozunk legközelebb!