Két lovas túrát tartottunk Vinales-ban, és ez volt a legjobb. Csodálatos idegenvezető, jó lovak (egy kicsit ideges voltam az előző túra után, amikor a lovam egy kicsit vad volt), és a fiam gyorsabban lovagolt, amíg egy kicsit lassabban vettem.
A helyszín teljesen lélegzetelállító volt. A megállók nagyszerűek voltak, és a farm, ahol megálltunk frissítőkért, kedves, barátságos volt, és egyáltalán nem volt tolakodó a termékeik eladása miatt. Ezért is vettünk néhányat!
Összességében ez volt az egyik legjobb túra, amit eddig Kubában tettünk, és nagyon ajánlom.