Nagyon köszönjük Didacnek a nagyon informatív lyoni túrát! Anyukámmal rengeteget tanultunk a város történelméről és egyedi kultúrájáról. Meg kellett néznünk és meg kellett tanulnunk Lyon olyan részeit, amelyek valószínűleg nem lennének ilyenek, ha nem lett volna ez a túra. Didac nagyon barátságos és tájékozott volt, és nagyon jó volt megismerni a saját történetét. Én is imádom a fotózást, és folyamatosan rámutatott a legjobb helyekre a fotózáshoz, amit nagyra értékeltem. Határozottan javaslom, hogy sétálj egyet Didac-kel, ha Lyonban vagy!