Néhány információt automatikusan lefordítottunk. Az eredeti nyelv megjelenítése

Lot természetközeli ökoszállásai

Keress és foglalj egyedi természetközeli ökoszállásokat az Airbnb-n

Kiváló értékelésű természetközeli ökoszállások Lot területén

A vendégek egyetértenek: ezek a bérelhető ökoszállások kiváló értékelést kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

Privát szoba – Le Bourg
Átlagos értékelés: 5/5, 8 vélemény

„Au gré du Lot” szálláshely: „Rokokó” lakosztály

Imádni fogod ennek az egykori 19. századi postásnak a dekorációját, amelyet Aurélien és Gregory a lehető legnagyobb gonddal újítottak fel, hogy egyedi, bájjal és eleganciával teli hely legyen; örömmel vesszük a lakosztályukat, és vigyük magunkkal a mosolyt, a melegséget, a jóllétet és a nyugalmat. A minket körülvevő turisztikai csodák nem rendelkeznek egyenlőkkel: Figeac, Rocamadour, Saint-Cirq-Lapopie, Padirac szakadéka... ezer és az egyik legszebb hely Franciaországban, hogy felfedezzék az „Au gré du Lot” -t!

Privát szoba
Átlagos értékelés: 5/5, 9 vélemény

La Marceline Gîte medencével a Lascaux IV közelében

🌿 Gite Aubasban, Montignac és a híres Lascaux IV barlangok közelében Élvezd a kényelmes, önellátó szállást medencével 🏡 A hely • Nagy hálószoba franciaággyal, saját fürdőszobával és WC-vel • Teljesen felszerelt konyha • Törülközőket és ágyneműt biztosítunk • Saját terasz kültéri ülőhellyel • Privát és biztonságos parkoló • Opcionális 🍽️ szolgáltatások (kérésre 24 órával előre) • Table d 'hôtes • Aperitif deszka • Reggeli

Ökoszálló
Átlagos értékelés: 5/4,86, 43 vélemény

La Granjean: Szálláshely egy felújított dohányszárítóban

Luxuskunyhó egy felújított egykori dohányszárítóban. A hagyomány és a modernitás keveréke. La Roque Gageac egyik 5 Ha-parti kertjében található, 5 percre Domme, Beynac, Castelnaud, Sarlat és 30 percre Lascaux városától. 1,5 km-re minden üzlettől. Csendes és zöld hely. Helyi termékeinket a tanyasi fogadóban kóstolhatod meg, amely 60 méterre található a háztól. A közös, 11,5 méter magas, fűtött medencét 5,5 méterrel és egy pétanque pályát is használhatsz.

Privát szoba
Átlagos értékelés: 5/4,92, 112 vélemény

Privát vendégszoba

Gyere és élvezd ezt a csendes és kellemes szállást. Lépcsőmentes, és a kertben vagy az udvaron érhető el. Pihenj ebben a szobában - nappali - vizes szoba. Tévé, kávéfőző és vízforraló is rendelkezésre áll. A falutól 2 km-re, a Base de Le Temple/Lot épületétől pedig 10 percre található. Júniustól szeptemberig lehetőség, extra és foglalás, reggeli és asztal d 'hôte este. Lehetőség a kültéri teraszok és a privát napkollektoros zuhanyzó használatára.

Ökoszálló
Átlagos értékelés: 5/4,96, 23 vélemény

Gîte des Conquettes a Soulages Museum közelében

A szálláshelyem Rodez közelében található, Occse és vallon között, Salles la Source városában (12330). Értékelni fogod a kilátást, a helyszínt, a hangulatot, a szabadtéri tereket és a nyugalmat. A helyem jó pároknak, egyedül utazóknak, üzleti utazóknak és családoknak (gyermekekkel). A kisházunk is szívesen fogadja a lovasokat és a lovaik túrázását a régióban. A kisház neve Turisztikai fogyatékosság

Közös szoba
Átlagos értékelés: 5/4,93, 15 vélemény

Gîte refuge

A természet szívében, 5 perc sétára a sziklák, a GR 36, számos túraútvonal, a folyó, a tó, üdvözöljük Önöket egy hegyi búvóhely stílusú házban, nagy közös hálóteremmel. Lehetőség van a teljes ház lefoglalására: 160 euró 8 főig, további személyenként 5 euró. 10 percre a Teillettől (kisbolt, orvos, gyógyszertár), 30 percre Albi, 15 percre St Pierre de Trivisy, Cascades d 'Arifat, 45 percre Lacaune-tól

Privát szoba
Átlagos értékelés: 5/4,95, 169 vélemény

Claud de Gigondie szállások - Zette kunyhó

Szállj meg egy hangulatos faházban egy erdős és elzárt park szívében, egy kőhajításnyira a Lascaux-barlangoktól. Békesség, kényelem és hitelesség vár rád a Vezere mentén, a Périgord Noir-ban. Tökéletes egy természetközeli és kulturális kiruccanáshoz festői falvak, ínyenc piacok és felejthetetlen séták között. A víkendházban van minihűtő, kávéfőző és vízforraló. (NINCS KONYHA/NINCS WIFI)

Superhost
Privát szoba
Átlagos értékelés: 5/4,83, 48 vélemény

Jacuzzival rendelkező szoba Cambounès-ban

Ez a trendi otthon többet kínál, mint egy eredeti dekoráció. Kivételes jacuzzi: 34° és 36° közötti víz, 6 m2-es medence 1,5 m mélységgel. Gyógyító hely: a fa és a kő keveréke teljes kikapcsolódást tesz lehetővé. A helyszínen kínált tevékenységek közé tartozik a masszázs, a qi gong, a meditáció, az íróműhely és a vegetáriánus kreatív konyha. Az ár tartalmazza a reggelit.

Superhost
Privát szoba
Átlagos értékelés: 5/4,78, 51 vélemény

Auberge Restaurant Dôma – Chambre Bleu

Ez a szálláshely egy bájos épületben egy korábbi angol iskola volt. 2024 májusa óta rehabilitáljuk az Auberge-Restaurantban. Stratégiai hozzáférést biztosít Périgord Noir különböző turistacélpontjaihoz. Ilyen például a Châteaux des Milandes, a Castelnaud La Chapelle, a Beynac és a Cazenac, vagy a Jardins de Marqueyssac és Belves falu.

Ökoszálló
Átlagos értékelés: 5/4,75, 32 vélemény

Gîte et chambre d 'hôtes des Monts

A helyem tökéletes pároknak,gyermekekkel vagy anélkül. Gite a természetben található,félreeső helyen, 4 km-re egy középkori vörös homokkő falutól, amelyet az impozáns püspöki kastély ural. Egy régi pajtában restaurálták egy tanyaház végén, környezetbarát anyagokkal. Tökéletes a pihenéshez , a pihenéshez , a jó időjárás élvezetéhez!!

Superhost
Ökoszálló
Átlagos értékelés: 5/4,76, 171 vélemény

Hosszú ház Rocamadour és Padirac közelében

A gite Réveillonban található, közel Rocamadour és Padirac tekintélyes nevezetességeihez. Teraszos kőház egy tollban, száraz kőfalakkal körülvéve, ahol lehetővé teheted, hogy a gyerekeid teljes nyugalomban és biztonságban játsszanak. Kint a kerti bútorok lehetővé teszik, hogy pihenj és élvezd a grillezést.

Ökoszálló
Átlagos értékelés: 5/4,88, 326 vélemény

A „Bleu lauze” (apró ház)

Kis kényelmes házikó, a " kis ház " típusú, nemrég felújított, szerelt ki egy régi kenyérsütő. Aubrac lábánál található, a természet közepén, egy csendes, vad telek közepén (alt. 1187m.). Marvejols vagy Nasbinals 18 km, A75 12 km. Kövess minket a Facebookon, La Blatte.⭐️ ⭐🚭 ⛔️🐈🐕 ⛔️

Népszerű felszereltség Lot bérelhető természetközeli ökoszállásain