Néhány információt automatikusan lefordítottunk. Az eredeti nyelv megjelenítése

Bérbeadó nyaralók itt: Åsteby

Találj és foglalj egyedi szálláshelyeket az Airbnb-n

Kiváló értékelésű nyaralók Åsteby városában

A vendégek egyetértenek: ezek a helyek kiváló értékelést kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

Víkendház
Átlagos értékelés: 5/4,97, 163 vélemény

Nyári házikó / nyaraló Grundsjönnél

Ingyenes wifi, pezsgőfürdő, 3 méterre a víztől, csendes és szép, közel a természethez, mosogatógép, mosógép, terasz, saját parkoló, zuhanyzó és vécé, kandalló, padlófűtés és minden, amit 2020-ban újítottak fel. Az ágyneműt és a törölközőket egyedül kell magaddal vinned. A takarítást a távozás előtt el kell végezni, és alaposan el kell végezni, például fel kell porszívózni, megszárítani a padlót, le kell porolni a fürdőszobát és a konyhát. Ezért olyan állapotban hagyod el a házat, amilyenben az érkezésedkor volt. A víkendház evezős csónakot is tartalmaz. Indulás előtt ki kell takarítanod a házat.

Otthon
Átlagos értékelés: 5/4,94, 115 vélemény

6 ágyas ház Norra Värmlandban, Branäs közelében

Üdvözlünk ebben a 4 szobával és konyhával rendelkező villában, ahol ingyenes a Wi-Fi 100/100. A villa Bäntebyben, Klarälven nyugati oldalán, festői környéken található. Minden kényelmi szolgáltatás, a mosogatógéppel felszerelt konyha, mikrohullámú sütő, hűtőszekrény/fagyasztó, tűzhely sütővel. Fürdőszoba vécével és zuhanyzóval. Nappali sarokkanapéval, étkezőcsoport, kandalló (fa áll rendelkezésre) és síkképernyős TV nagy Allente választékkal. Mosókonyha mosógéppel és szárítógéppel. Lehetőség lepedők, törülközők bérlésére és végső takarítás vásárlására.

Víkendház
Átlagos értékelés: 5/4,96, 139 vélemény

Régi tóparti faház luxus fürdővel, szaunával és kajakokkal

19. századi kisház és újonnan épült extra víkendház külön vécével és zuhanyzóval. Tópart, közel az úszómedencéhez, privát szauna, móló, eka, terasz, konyha, mosógép és minden kényelmi szolgáltatás, beleértve a wifit is. Privát napozóterasz napozóágyakkal, társalgókkal és deluxe jacuzzival. Két dupla kajak is van, amelyekben összesen négy ember fér el, és két SUP, mindent tartalmaz. Tökéletes gyermekes családoknak, vagy ha szeretnél egy időre elszabadulni a városból. Lysvik 3 km-re található üzletekkel és kapcsolatokkal. Üdvözlünk

Superhost
Víkendház
Átlagos értékelés: 5/4,86, 72 vélemény

Fantasztikus egész évben lakható faház tóra néző kilátással

A ház a felső brocken-tóra néz. A ház mindkét oldalán van víz. Ez egy egész éves víkendház fűtőkábellel minden emeleten. Három hálószoba, 2 WC, zuhanyzó és szauna áll rendelkezésre. A nappali magas mennyezettel, konyhával és kandallóval rendelkezik. A veranda körbejárja a házat, így követheted a napsütést és a grillezést a szabadban. A kempingben kenut, úszást,horgászást vagy kerékpározást bérelhetsz. Ősszel gombát és bogyókat lehet szedni. Télen jéghorgászat, hótalpas vezetékek és síelés vár.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,92, 142 vélemény

Hangulatos kisház úszás és szabadtéri tevékenységek közelében

Bájos kis ház vidéken, sétatávolságra a Sirsjön fürdőhelyétől. Itt minden lehetőség adott egy aktív nyaraláshoz, vagy egyszerűen csak a pihenéshez és a nyugalom élvezetéhez. 4 km-re fekszik Torsby települése, és mindössze 5 perc autóútra található a Torsby síalagút és sportközpont. Közvetlenül a ház előtt lehetőség van kerékpározásra, túrázásra vagy futásra. A golf iránt érdeklődők számára 4 km-re található Torsby golfpályája. Télen nagyszerű lehetőségek vannak sífutásra és síelésre.

Víkendház
Átlagos értékelés: 5/4,92, 207 vélemény

Elbűvölő tóparti ház idilli helyen

Modern ház lenyűgöző kilátással a nagy verandáról, gyönyörű kilátással a tóra. Az újonnan épült vendégház nagy, világos és tágas, magas mennyezettel és kandallóval. Az ár tartalmazza az újonnan készített ágyakat és a takarítást. Privát strand evezős csónakkal, kenuval és SUP-val. Kerékpárok is rendelkezésre állnak. Lehetőség van fatüzelésű szaunára jégfürdővel közvetlenül a tó mellett alacsony áron. Torsby skitunnel mindössze 5 percre található. Téli sípályák a sarkon túl, ha havazik.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,96, 142 vélemény

Semesterparadis bastu och badtunna i lugn natur

Egy kavicsos út után egy hegyen, a finom erdő szívében megtalálod ennek a gyöngyszemnek a nyugalmát mindennel, ami egy csodálatos nyaraláshoz szükséges. Itt a csenddel élsz a természet közepén, közvetlenül egy tó mellett, de minden kényelmi szolgáltatással, amire szükséged lehet. A környéken több tó és szép horgászvizek is vannak, lehetőség van bogyó- és gombaszedésre, túrázásra, vagy akár kirándulni is lehet a „Rännbergs Toppen”-re (túraútvonal egy közeli hegycsúcsra)

Lakás
Átlagos értékelés: 5/4,84, 82 vélemény

Természetes környezet a tó, az erdő és az E45 közelében.

Overbyn 15 percre északra található Torsbyn és a síalagút. A használaton kívüli Fjällbacka falusi iskolában, amely ma Uffe és Randi házaspár lakhelye, található ez a tárgy. A lakás a Hovfjället lábánál található. Autóval 8 perc alatt elérhető a Hovfjället sílifttel, számos jelzett és isteni szépségű túraútvonalakkal. Van egy evezős csónak is, amit kölcsönözhetsz. A környék bogyó- és gombakincséről híres. Télen számos lehetőség van sífutásra és jéghorgászatra.

Víkendház
Átlagos értékelés: 5/4,93, 45 vélemény

Tóparti faház kandallóval és szaunával

Pihenj egy hegyvidéki környezetben, ahonnan csodálatos kilátás nyílik a tóra. A síelés, a túrázás és a hegyi kerékpározás közelsége Hovfjälletben (10 perc) és Branäsben (45 perc) egyaránt szórakoztató programokat kínál minden évszakban. Akár szabadtéri tevékenységeket folytatsz, akár nem, a nap végén pihenhetsz a szaunában, vagy merülhetsz el a lenyűgöző Nedre Brocken-tóban.

Otthon
Átlagos értékelés: 5/4,82, 115 vélemény

Elbűvölő Värmland villa

Gyönyörű nyaraló közel a természethez, hogy pihenjen, lazítson és jól érezze magát. A Branäs és Hovfjället síközpontok könnyen megközelíthetők a téli sportokhoz (kb. 30 perc). Nyáron a környék számos vízi sportolási lehetőséget kínál a Klarälvenen, a Medve és Jávorszarvas park meglátogatása, túrázás, jávorszarvas és hód szafari és még sok más...

Superhost
Víkendház
Átlagos értékelés: 5/4,79, 38 vélemény

Kis ház a Hovfjället közelében.

Tarts egy kis szünetet, és lazíts ezen a helyen, ahol a természet közvetlenül az ajtó előtt található. A kisház az E45 közelében található, amely kényelmes azok számára, akik átutazóban vannak. A kis kisház emeletes ággyal és kanapéággyal (140), valamint konyhával rendelkezik, mindezt egy szobában. Fürdőszoba vécével és zuhanyzóval.

Superhost
Víkendház
Átlagos értékelés: 5/4,85, 73 vélemény

Ház vidéken, 15 percre Torsbytól

Házikó a vidéken, kb. 10 km-re Torsby településtől északra. Csak 15 perc autóútra Hovfjället és kevesebb mint 1 órára Branäs. Csendes és gyönyörű környezet, remek sétalehetőségekkel.

Népszerű felszereltség Åsteby nyaralóihoz

  1. Airbnb
  2. Svédország
  3. Värmland
  4. Åsteby