Néhány információt automatikusan lefordítottunk. Az eredeti nyelv megjelenítése

Lot-et-Garonne falusi szálláshelyei

Találj és foglalj egyedi falusi szálláshelyeket az Airbnb-n

Kiváló értékelésű falusi szálláshelyek Lot-et-Garonne területén

A vendégek egyetértenek: ezek a falusi szálláshelyek kiváló értékelést kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

Falusi szálláshely
Átlagos értékelés: 5/4,99, 117 vélemény

Bájos perigordi házikó saját gyógyfürdővel

Felújított kőpajta 2 félig különálló kisházban, amelyet egy nagy fedett kert választ el egymástól. Ez egy hangulatos kisház, amit kínálok neked, és ideális hely a vidéki pihenésre a farmon. Békés fedett terasz saját jacuzzival minden kisházban (kisgyermekek számára nem engedélyezett) Ideális 4 személy vagy pár számára Kellemes kilátás, nagyon csendes helyen. Számos lehetséges tevékenység: kenu, séták Gabaresben a Dordogne-on, kastélyok, falvak, barlangok, múzeumok, éttermek, bolhapiacok stb.

Superhost
Villa
Átlagos értékelés: 5/4,87, 158 vélemény

Cikádák és madarak énekelnek a lenyugvó napnak

Welcome to L'Ours et Son Petit Oiseau (The Bear and his Little Bird), set in 8 acres with views over a wild valley run with deer and sanglier. Cool off in the saltwater pool, relax in a hammock, unwind in the wood-fired hot tub, or get to know the many animals who also call this place home. Cicadas and birds sing to the setting sun, and there's not a human soul for miles. Fields and vineyards lead to the winding streets of medieval Issigeac, a boulangerie, a café and the perfect afternoon.

Vendégház
Átlagos értékelés: 5/4,94, 250 vélemény

vendégház a szőlőültetvények és a dombok között

Szállásunk a Marmandais domboldalon található, 3 perc autóútra a központtól és 2 percre egy szupermarkettől . Nagyon tágas parkolás. A béke menedéke egy XIX ° -os szőlőültetvényen található egy szinten. A tulajdonosok mellett ez a lakás továbbra is nagyon független . Netflix , Canal+ , Nagyon nagy sebességű rost lehetővé teszi a TV-munkát Fedett terasz, 2 hálószoba, kényelmes ágyak 140, fürdőszoba, vécé , retro konyha ingyenes természetvédelmi területtel,pingpong, úszómedence , állatok

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,93, 56 vélemény

Le Séchoir, karakteres nyaraló medencével

Egy 10 hektáros, úszómedencés parkban található, az egykori rehabilitált szárítógép egy kőkemény és kényelmes házikóban. Ha szeretsz egy békés és pihentető vidéki nyaralást, engedd, hogy kísértésbe ess; a béke és a környezetváltozás garantált, távol a városi zűrzavartól. Ideális helyen, Périgord Pourpre és Périgord Noir között, mindössze 1 km-re a középkori Issigeac városától, amely az ország piacáról híres, és Franciaország egyik legszebb piacának számít! Gyere és fedezd fel!

Otthon
Átlagos értékelés: 5/5, 142 vélemény

La bergerie

Gyönyörű pajtaátalakítás erdővel körülvéve. Nyugodt hely a vadvilág hangjával. Ízlésesen berendezett, az eredeti jellemzőknek megfelelően. Üvöltő öntöttvas fatüzelésű izzó a hűvös estékre. Minden kényelmi szolgáltatás, amire szükséged van az ínyenc ételek elkészítéséhez. Saját medencéd, pezsgőfürdőd és tűzrakóhelyed. A pajta a második ingatlan a helyszínen, ami azt jelenti, hogy a házigazda szívélyes, többnyelvű fogadtatásban részesül. Teljes privát szférád lesz.

Lombház
Átlagos értékelés: 5/4,97, 352 vélemény

Víkendház, faház az erdőben

Imádni fogod a víkendházat a kilátás, a nyugalom és az erdő elhelyezkedése miatt. Tökéletes pároknak. Biztonsági okokból 12 év alatti gyermekeket nem fogadunk el. A víkendház fel van szerelve, konyha gázzal, sütővel, hűtőszekrénnyel stb.(olaj, ecet, cukor, só, bors, kávé, tea, gyógytea biztosított) Ágyneműt biztosítunk. Fürdőszoba, Száraz vécé TILOS A DOHÁNYZÁS A SZABADBAN ÉS BENT, ÉS TILOS A GYERTYÁK HASZNÁLATA. Akkumulátoros gyertyákat biztosítunk neked.

Superhost
Falusi szálláshely
Átlagos értékelés: 5/4,85, 174 vélemény

GITE SAINT MICHEL VIDÉKI KILÁTÁS ÉS GARANTÁLT PIHENÉS

Délnyugat szívében, Bergerac és Agen között, a Lot Valley első lejtőin 10 percre a Villeneuve sur lot tértől, gyere és szállj meg ebben a régi, felújított parasztházban, ahol megkóstolhatod a nyugalmat. A teljesen felszerelt Saint-Michel házikó kényelmes és pihentető. Az erkéllyel és kerti bútorokkal rendelkező, teljesen bekerített kertről panorámás kilátás nyílik a völgyre anélkül, hogy látnád őket. Kocsibeálló elérhető. A tulajdonos háza a helyszínen.

Lakás
Átlagos értékelés: 5/4,95, 154 vélemény

Független lakás vidéki házban

Vidéki környezetben ez az önálló szálláshely 4 km-re található egy olyan falutól, ahol alapvető üzletek, orvosi rendelő és gyógyszertár található. A szálláshely számos kényelmi szolgáltatással rendelkezik, és szükség esetén biztosítjuk a mosógépet, a szárítógépet és a babaágyat. Bízunk benne, hogy a környező szőlőültetvényekre és erdőkre néző csendes környezettel tudunk kielégíteni. Örömmel tájékoztatunk gyönyörű részlegünkről is.

Miniház
Átlagos értékelés: 5/4,96, 153 vélemény

Josépha § SPA légkondicionált lakókocsija

„Les Perouilles à Puymiclan” kisházak Bukolikus, egzotikus és nyugodt környezet madárdalok és mókusok között. Felszerelt lakókocsi, felfújható GYÓGYFÜRDŐ egy kis organikus vidéki farmon. 140 x 190-es hálófülke, 80 x 180 ágy. Kiságy, zuhanyzó, mosdó, vécé. Elektromos tányérok, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő, edények, TV. WiFi. Fából készült terasz és piknikasztal kívül, napozóágyak, grillező... Mosógép a helyszínen.

Vendégház
Átlagos értékelés: 5/4,96, 238 vélemény

„La petite Roche” vidéki házikó

20 négyzetméteres kis ház vidéken. A gondosan felújított szálláshelyen van egy nappali kanapéággyal, 2 ülőhellyel, teakonyhával és egy meleg, fürdőszobatípusú faházzal. Van fatüzelésű kályha. Élvezi a grillezővel és kerti bútorokkal felszerelt árnyékos területet, valamint a tágas vidékre nyíló teret. A Prairie mentén húzódó patak, a túraútvonalak és a közeli középkori falu hívogat, hogy sétálj egyet.

Otthon
Átlagos értékelés: 5/4,97, 119 vélemény

Források

A két tengerre jellemző kőből épült parasztház végén található ez a vidéki ház, amely a három ház kis falucskáját veszi körül. A szálláshely egy régi vidéki házikó, amely friss az Airbnb-bérlés napjának ízlésének megfelelően, és egy kis föld alatti medencével is rendelkezik. El fog bűvölni ennek a nagyon kivételes helynek a nyugalma és nyugalma. Válaszd le a kapcsolatot, hogy jobban érezd magad.

Miniház
Átlagos értékelés: 5/4,86, 385 vélemény

Tiny House Lumen és spa nordique en foret

Párként vagy családként gyere, és próbáld ki a Tiny House Lumenben eltöltött időt, és élvezd a pihentető pillanatot az erdő közepén, amelyet állat- és növényvilág kísér. Szánj egy kis időt arra, hogy beleveted magad a pezsgőfürdőbe, és az estét tűzzel fejezd be. Fokozhatod a szálláshelyen eltöltött idődet különböző szolgáltatásokkal, például reggeli szolgáltatással vagy pannier pannierrel.

Népszerű felszereltség Lot-et-Garonne kiadó falusi szálláshelyein

Felfedezésre váró úti célok