Lot-et-Garonne kiadó nyaralói házakban
Találj és foglalj egyedi házakat az Airbnb-n
Lot-et-Garonne legjobb értékelésű házai
A vendégek egyetértenek: ezek a házak kiváló értékelést kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

Privát fürdő, szemben nincs semmi - -Sky House Agen- -
A teljes szálláshelyet, gyógyfürdőt, szaunát, hammamot, teraszt és medencét nem osztjuk meg másokkal. Egész évben használható kényelmi szolgáltatások: Grand Spa Jacuzzi 30° és 40° között állítható, hammam, szauna. A teraszt nem hagyták figyelmen kívül. 14 méteres úszómedence fűtött masszázs vízeséssel május elejétől október végéig. A tökéletes higiénia érdekében az egyes bérlemények között cserélik a fürdővizet. A bérlés szigorúan 2 felnőttre és 2 gyermekre korlátozódik (vendégek nem megengedettek)

Charmant gîte indépendant, WiFi & linge inclus
🏡 Elbűvölő független légkondicionált kisház kiadó! Ideális 2 fő számára (+ 3. személy a kényelmes kanapéágyon). 40 m2-es kényelmes, független szobával. A lepedőket, törölközőket és ágyneműt szintén ingyen biztosítjuk 👌 TV és ingyenes Wi-Fi 👌 Önálló bejutás a kapunál található számbillentyűzettel. A Moulin des Tours kapujában, a Château Henry IV-ben Nérac-ban... Közel a Clarens-tóhoz, termálfürdőkhöz, vidámparkokhoz... Limitrophe Gers & Landes! 2 km-re a Lou Chibaou lovasközponttól.

Felújított pajtázat a Lot-völgyre néző kilátással
🌾A nyugalom gubója a vidék szívében🌾 Ezt a 320 m²-es házikót úgy tervezték, hogy ötvözze a kényelmet, a teret és a barátságosságot. 4 fő hálószobát, egy többágyas szobát, egy világos nappalit, egy nagy étkezőt és egy felszerelt konyhát tartalmaz. Beltéri medence, pezsgőfürdő kilátással, biliárd, bowlingpálya: minden megvan a pihenéshez és a jó időtöltéshez. Ideális családdal, barátokkal való tartózkodásra, vagy szemináriumok és elvonulások szervezésére békés környezetben.

1 hálószobás ház kilátással a természetre
Az Entre-deux-Mers szívében, amelyet egy régi, 18. századi házban alapítottak, ez a 70 m² -es házikó a természetre nyújt kilátást, 3 km-re La Réole-tól. A vendégek teljes és független szállást élvezhetnek a felszerelt teakonyhával:kávéfőző, sütő, mikrohullámú sütő, hűtőszekrény, kenyérpirító, vízforraló, főzőedények, üvegedények, tányérok, evőeszközök. Egy fürdőszoba és egy nagy lakóterület az alvóhellyel. Saját terasz. Az 5x11-es kert és medence közös használatú.

La bergerie
Gyönyörű pajtaátalakítás erdővel körülvéve. Nyugodt hely a vadvilág hangjával. Ízlésesen berendezett, az eredeti jellemzőknek megfelelően. Üvöltő öntöttvas fatüzelésű izzó a hűvös estékre. Minden kényelmi szolgáltatás, amire szükséged van az ínyenc ételek elkészítéséhez. Saját medencéd, pezsgőfürdőd és tűzrakóhelyed. A pajta a második ingatlan a helyszínen, ami azt jelenti, hogy a házigazda szívélyes, többnyelvű fogadtatásban részesül. Teljes privát szférád lesz.

Az Olive-ház. Terasz és udvar
„The Olive house”, Beautiful renovated stone house from 1256 with elevated terasz, courtyard and country views. A dombtetőn elterülő bastide falu, Monflanquin szívében található „Franciaország egyik legszebb faluja” Éttermek és kávézók sétatávolságra. Egyszerű és ingyenes nyilvános parkolás az ingatlan közelében. Felszerelt konyha, nappali és étkező. 2 hálószoba, mindegyik saját zuhanyzóval és WC-vel – OPTIKAI internet. TV Mosókonyha + 3. vendég-WC

Nérac: otthon a történelmi központ közelében
A történelemmel teli házban, Nérac városközpontjának közvetlen közelében a javasolt lakást 2018-ban teljesen felújították. A nappaliból, a felszerelt konyhából, a két hálószobából, a fürdőszobából és a külön WC-ből álló szálláshely az 1. emeleten található szálláshely világos. Külön bejárattal rendelkezik. Tartózkodásod alatt élvezheted a parkot és annak évszázados fáit, valamint a különböző árnyékos teraszokat. Üdvözlünk Néracban!

Maison OrAzur: pezsgőfürdő - terasz - kilátás
Kényeztesd magad egy felejthetetlen kiruccanással bájos házunkban, saját fedett gyógyfürdővel, hogy a jóllét és a kikapcsolódás jegyében tölthesd az idődet. Ideális a nyugalomra és hitelességre vágyó pároknak, ez a természetre néző gubó arra hív, hogy lassíts, lélegezz és élvezd a jelen pillanatot. A zöldövezet által körülvett ház a kő nyers szépségén és a fa melegén keresztül tárja fel karakterét, és meghitt, meleg légkört áraszt.

4 csillagos, kőből épült, hangulatos ház
Gîte de Jourda Bas 4 ⭐️⭐️⭐️⭐️ 10 percre Agen-től, gyere és töltődj fel egy zöld környezetben🌿 Független házunk teljesen zárt parkkal rendelkezik, ahol gyermekeid és négylábú társad is elférnek, valamint egy terasszal, ahol élvezheted a természetet. 🏡 1 tágas hálószoba franciaággyal és öltözővel (babaágy a kicsiknek), valamint egy kényelmes kanapéágy a nappaliban. Július 1-től szeptember 30-ig élvezze privát pezsgőfürdőnket 💦

Hangulatos stúdió kerttel és parkolóval
10 perc sétára a városközponttól Tour de Paris, egy szép STÚDIÓ független bejárattal, amely a kert szintjén található, egy nagy házban. A stúdió nagyon hangulatos hálószobával, gyönyörűen felszerelt konyhával és zuhanyzós KIS fürdőszobával rendelkezik. Pihenhetsz a nagy, 400 négyzetméteres kertben is. Parkolás privát parkolás. Önálló bejutás. Háziállatokat elfogadunk. Egyedülállóknak vagy pároknak kiváló.

Források
A két tengerre jellemző kőből épült parasztház végén található ez a vidéki ház, amely a három ház kis falucskáját veszi körül. A szálláshely egy régi vidéki házikó, amely friss az Airbnb-bérlés napjának ízlésének megfelelően, és egy kis föld alatti medencével is rendelkezik. El fog bűvölni ennek a nagyon kivételes helynek a nyugalma és nyugalma. Válaszd le a kapcsolatot, hogy jobban érezd magad.

Egy kis kényelmi sziget – Finnországban készült
Ez az otthon egy önálló bejárattal rendelkező faházban található, modern stílusban épült. Ez egy egyedülálló lehetőség arra, hogy egy igazi finn házban tölts időt. A ház csendes, erdős helyen található, autóval 3 percre a falu központjától, a 13. századból származik, és Franciaország legszebb falvai közé tartozik. Lehetőség van reggelire vagy vacsorára a háziasszonynál (profi séf).
Népszerű felszereltség Lot-et-Garonne kiadó házaiban
Kiadó házak medencével

Charmante gîte 4/6 fő, 5 km-re Durastól

A 4 * karakteres FÜGEFA MEDENCÉVEL

Ház a természet szívében, panorámás kilátással

Csodálatos villa, fűtött medence*, petanque

Természet és varázslat

Hangulatos kőház saját medencével

2/3 fős nyaraló medencével

Vidéki ház, nagy kert, medence és kilátás.
Hetekre kiadó házak

Gîte du Pescadou, 4 prs.Wifi&Netflix.Jacuzzi/url/1/.

Családi ház medencével és kivételes kilátással

A mosóház szünete

Sauduc Dordogne nagyon csendes

Gyönyörű vidéki francia ház medencével

Bájos nyaraló 4/6 fő részére

Vakációsház medencével, Lot és természet, 2-4 fő részére.

4 * privát, hangulatos ház pezsgőfürdővel, kerttel
Kiadó privát házak

Gîte des Lys (Les petits Nids de Nini)

Szerelmi buborékok - spa és szauna

Villa Dolce Frespech - Saját medence és kilátás a vidékre

Szállás kőházban vidéken

Nyugalom és medence Agen közelében

Ház egy régi vízimalom helyén, csendes, medence

Love room Kamélia lakosztály

Luxus: „La Chartreuse du Domaine de Roquefalcou”
Felfedezésre váró úti célok
- Bérelhető miniházak Lot-et-Garonne
- Bérelhető sorházak Lot-et-Garonne
- Kiadó társasházi lakások Lot-et-Garonne
- Panziók Lot-et-Garonne
- Családbarát szálláshelyek Lot-et-Garonne
- Kiadó faházak Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek elektromosautó-töltővel Lot-et-Garonne
- Kiadó lakások Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek pezsgőfürdővel Lot-et-Garonne
- Dohányzásbarát szálláshelyek Lot-et-Garonne
- Kiadó helyek medencével Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek mosógéppel és szárítógéppel Lot-et-Garonne
- Állatbarát szálláshelyek Lot-et-Garonne
- Kiadó villák Lot-et-Garonne
- Bérelhető nyaralók Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek kandallóval Lot-et-Garonne
- Bérelhető privát lakrészek Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek szaunával Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek tűzrakóhellyel Lot-et-Garonne
- Szállodai szobák Lot-et-Garonne
- Bérelhető kastélyok Lot-et-Garonne
- Bérelhető falusi szálláshelyek Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek kajakkal Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek reggelivel Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek házimozirendszerrel Lot-et-Garonne
- Fitneszbarát szálláshelyek Lot-et-Garonne
- Bérelhető lakóautók Lot-et-Garonne
- Bérelhető lombházak Lot-et-Garonne
- Bérelhető vendégházak Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek strandlejáróval Lot-et-Garonne
- Kiadó víkendházak Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek kültéri ülőhellyel Lot-et-Garonne
- Teraszos szálláshelyek Lot-et-Garonne
- Bérelhető sátrak Lot-et-Garonne
- Kiadó kisházak Lot-et-Garonne
- Bérelhető természetközeli ökoszállások Lot-et-Garonne
- Bérelhető pajták Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek tóparti lejáróval Lot-et-Garonne
- Kiadó házak Új-Aquitania
- Kiadó házak Franciaország