Néhány információt automatikusan lefordítottunk. Az eredeti nyelv megjelenítése

Lot-et-Garonne kiadó nyaralóvillái

Keress és foglalj egyedi villákat az Airbnb-n

Lot-et-Garonne legjobb értékelésű kiadó villái

A vendégek egyetértenek: ezek a villák kiváló értékelést kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

Villa
Átlagos értékelés: 5/5, 75 vélemény

„La Forêt” villa medencével és jacuzzival

Üdvözlünk! Itt minden csak természet, nyugalom és nyugalom. Tökéletes hely, ahol feltöltheted az akkumulátoraidat, és élvezheted a nyaralást a családoddal vagy barátaiddal egy zöldövezetben, egy kis privát fa szélén. Minden úgy van megtervezve, hogy kellemesen érezd magad a helyszínen medencével, jacuzzival, piknikasztalokkal, grillezővel, kandallóval, hintával, pingpongasztallal ... Még szunyókálhatsz is, vagy bámulhatod a csillagokat az erdővel szomszédos tisztás közepén!

Villa
Átlagos értékelés: 5/4,97, 32 vélemény

La BelleView Le Gite Spa terasz és medence

A gîte a francia élmény megtestesítője. A Montaut bájos falujában található, 4 csillaggal értékelt, 200 éves kőparasztházunkat teljesen felújítottuk, hogy kiváló minőségű, modern szállást biztosítsunk a Dordogne vidéki környezetében. Pihenj a teraszon, a privát pezsgőfürdőben vagy a közös fűtött medencében. Vagy kóstold meg a környék első osztályú ételeit, a fantasztikus bergeraci borokat, és fedezd fel a világhírű helyeket és a sétáló- és kerékpárutakat.

Villa
Átlagos értékelés: 5/5, 49 vélemény

Kiváló minőségű ökológiai ház

Három egyedi lehetőség áll rendelkezésedre: 1. Fedezd fel a legjobb fenntartható finn házépítési technológiát, és beszélgess a tervezővel és az építőmesterrel. 2. Kóstolj ínyenc ételeket, amelyeket egy profi séf készít neked. 3. Látogass EL a 13. századból származó Monflanquin történelmi emlékműhöz, amelyet Franciaország egyik legszebb falvaként sorolnak be. A ház csendes, erdős helyen található, 3 percnyi autóútra a központtól és a nyilvános medencétől.

Villa
Átlagos értékelés: 5/4,87, 23 vélemény

La Feuillade aux oiseaux: Báj és természet

Az erdő szélén található völgyben található La Feilade aux Birds üdvözli Önt zöld környezetében. Imádni fogod ezt a gyógyító helyet, amelyet egy lakberendező tervezett, aki ötvözi a pihenést és a kifinomultságot. Ez a kiindulópont a Haut-Agenais minősített bástyáinak, valamint Périgord örökségének (Château de Biron, Monpazier, Monflanquin, Villeréal, Bonaguil...) felfedezéséhez. Gondoskodunk róla, hogy a szálláshelyed az egyik legjobb emléked legyen.

Villa
Átlagos értékelés: 5/4,97, 61 vélemény

Villa coteaux Agen medencével, nyugodt és otthonos

🐐 Szállás a természet közelében 🌿 Az otthon mellett hozzáférhetsz a kis családi parkunkhoz is, ahol imádnivaló háziállatok élnek: szeretett miniatűr kecskék és egy édes nyúl. Imádják az öleléseket és a városnézést! Fiatalok és idősek is megoszthatják velük a gyengédség valódi pillanatait. Felejthetetlen élményprogram vidéken 🌞 Élvezheted a délnyugat nyüzsgő életét, a bulikat, a gasztronómiát és az örömét is az életről és a kultúrájáról.

Villa
Átlagos értékelés: 5/4,93, 15 vélemény

Le Mounard - Biron. Fűtött medencés ház

Ha szereted a madárcsicsergést, ez a ház egy menedék a Biron kastély közelében, és 10 percre Monpazier és Villereal Bastide városaitól. Kínálunk 1 független házat fűtött úszómedencével. Két hálószobából (1 160 ággyal és 1 2 egyszemélyes ággyal), 1 fürdőszobából és 2 WC-ből áll. Nagyon jól felszerelt és kényelmesen berendezett wifivel, francia és angol műholdas TV-vel. Az erdő szélén található túraútvonalon nagyon csendes leszel

Villa
Átlagos értékelés: 5/5, 45 vélemény

Villa Morey

A Villa Morey egy 110 m2-es ház, amely délre néz, egy 800 m2-es, teljesen elkerített telken. Csendes környezetben található, 5 mm autóval Casteljaloux-tól és a Center Parc-tól. Egy nagy, 45 m2-es élettérből áll, amely minden kényelmet biztosít a kikapcsolódáshoz, valamint egy medencéből. 4 hálószoba áll a rendelkezésedre 2 fürdőszobával és egy nagy, 25 m2-es fedett terasszal. A garázsban van egy töltőállomás a VE számára.

Villa

Loft – Spa – Privatif

Ez a hangulatos, 100 m2-es loft egy régi, 18. századi pajtában található, egy faluban, közel a Cahors szőlőhegyhez. A ház privatizált (semmilyen módon nem leszel másokkal). Állandó hozzáférésed van a tetőtéri szaunához és pezsgőfürdőhöz. Van egy teljesen felszerelt konyha, egy hálószoba a magasban, egy nappali és egy saját fedett terasz. Közös kültéri terek és medence. (Elsőbbséget adunk neked.

Villa
Átlagos értékelés: 5/4,97, 132 vélemény

Villa, medence, petanque, pingpong, trambulin, légkondicionálás

Teljesen felújított🌸🌞 régi kőház Lot-et-Garonne-ban, Agen közelében, ideális helyen Toulouse és Bordeaux között. Elegáns vidéki hangulatban a teljes szálláshely, a belső udvar és a kerítéssel elkerített kert, valamint a biztonságos, szokatlan úszómedence, a bocsa pálya és a gyermekjátszótér (trambulin, hinta...) a rendelkezésedre áll. 9–13 fő befogadására alkalmas. 🌸🌞

Villa
Átlagos értékelés: 5/5, 55 vélemény

Elbűvölő villa két fő részére, medencével

Cottage romantique en pierre classé 4 étoiles. Entièrement restauré dans un charmant hameau privé du 16-ème siècle. Toute équipé avec confort moderne, idéal pour une escapade relaxante à la campagne et pour visiter les abondants sites historiques des alentours . Sa terrasse privée panoramique est incomparable pour profiter des couchers de soleil spectaculaires.

Villa
Átlagos értékelés: 5/4,99, 143 vélemény

Luxusxus francia kőház vidéken

A szőlőültetvények között fekszik, ahonnan zavartalan kilátás nyílik a környező erdőkre. Ez a festői kőház modern belső teret kínál, és minden szükséges vidéki kiruccanáshoz szükséges. Ideális hely egynapos kirándulásokhoz Bordeaux, Bergerac, St Emilion vagy Arcachon, Biaritz vagy Saint Jean de Luz területére, ha tengerparti látogatásra vágysz.

Villa
Átlagos értékelés: 5/5, 36 vélemény

Ökológiai szállás Albretben

Gite az Albret-dombok szívében, egy bájos falucskában. Ökológiailag felújított, 150 m2-es és 1500 m2-es kerti ház több terasszal, sós medencével, valamint 3 hálószobával, valamint barátságos és tágas közös terekkel. Különálló, száraz és klasszikus vécé. Egészséges anyagok, pelletkazán, környezetbarát megközelítés

Népszerű felszereltség Lot-et-Garonne kiadó villáiban

Felfedezésre váró úti célok