Lot-et-Garonne falusi szálláshelyei
Találj és foglalj egyedi falusi szálláshelyeket az Airbnb-n
Kiváló értékelésű falusi szálláshelyek Lot-et-Garonne területén
A vendégek egyetértenek: ezek a falusi szálláshelyek kiváló értékelést kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

Bájos perigordi házikó saját gyógyfürdővel
Felújított kőpajta 2 félig különálló kisházban, amelyet egy nagy fedett kert választ el egymástól. Ez egy hangulatos kisház, amit kínálok neked, és ideális hely a vidéki pihenésre a farmon. Békés fedett terasz saját jacuzzival minden kisházban (kisgyermekek számára nem engedélyezett) Ideális 4 személy vagy pár számára Kellemes kilátás, nagyon csendes helyen. Számos lehetséges tevékenység: kenu, séták Gabaresben a Dordogne-on, kastélyok, falvak, barlangok, múzeumok, éttermek, bolhapiacok stb.

Egyedi, varázslatos tájház a farmon - La sauvetat
EGY 120 m² -es házikó Marmande és Bergerac között, gyere és tölts el egy csendes nyaralást ebben a nagy házban a „Gîte Vicasse à La Sautat du dropt” farmon. A szálláshelyen 3 tágas hálószoba, egy nagy fürdőszoba zuhanyzóval és fürdőkáddal, valamint egy nagy, barátságos nappali található. Itt mindent megtalálsz, amire szükséged lehet a főzéshez vagy egy kis pihenéshez, és ellátogathatsz a farmra és a környező ösvényekre is. Egy vagy több autóval közvetlenül az utca előtt parkolhatsz.

vendégház a szőlőültetvények és a dombok között
Szállásunk a Marmandais domboldalon található, 3 perc autóútra a központtól és 2 percre egy szupermarkettől . Nagyon tágas parkolás. A béke menedéke egy XIX ° -os szőlőültetvényen található egy szinten. A tulajdonosok mellett ez a lakás továbbra is nagyon független . Netflix , Canal+ , Nagyon nagy sebességű rost lehetővé teszi a TV-munkát Fedett terasz, 2 hálószoba, kényelmes ágyak 140, fürdőszoba, vécé , retro konyha ingyenes természetvédelmi területtel,pingpong, úszómedence , állatok

Régi tanya 2–12 fő számára
Ahogy belépsz a kisházba, először a bájos, kézzel készített, 4 méteres faasztallal és teljes kényelmi szolgáltatásokkal rendelkező konyhával találkozhatsz. Mássz fel a második emeletre vezető lépcsőn, ahol hangulatos társalgó és hálószobák találhatók. A társalgó kényelmes ülőhelyet kínál, beleértve a szuper nagy padlópárnákat is. Két hálószoba egyszemélyes ággyal és kettő queen méretű ággyal. Emellett a padlón található fürdőszobában WC-k, zuhanyzók és két mosdókagyló is található.

La bergerie
Gyönyörű pajtaátalakítás erdővel körülvéve. Nyugodt hely a vadvilág hangjával. Ízlésesen berendezett, az eredeti jellemzőknek megfelelően. Üvöltő öntöttvas fatüzelésű izzó a hűvös estékre. Minden kényelmi szolgáltatás, amire szükséged van az ínyenc ételek elkészítéséhez. Saját medencéd, pezsgőfürdőd és tűzrakóhelyed. A pajta a második ingatlan a helyszínen, ami azt jelenti, hogy a házigazda szívélyes, többnyelvű fogadtatásban részesül. Teljes privát szférád lesz.

Víkendház, faház az erdőben
Imádni fogod a víkendházat a kilátás, a nyugalom és az erdő elhelyezkedése miatt. Tökéletes pároknak. Biztonsági okokból 12 év alatti gyermekeket nem fogadunk el. A víkendház fel van szerelve, konyha gázzal, sütővel, hűtőszekrénnyel stb.(olaj, ecet, cukor, só, bors, kávé, tea, gyógytea biztosított) Ágyneműt biztosítunk. Fürdőszoba, Száraz vécé TILOS A DOHÁNYZÁS A SZABADBAN ÉS BENT, ÉS TILOS A GYERTYÁK HASZNÁLATA. Akkumulátoros gyertyákat biztosítunk neked.

Természetközeli pihenés Marion és Cédric házában
Szereted a természetet, a követ és a nyugalmat?🌿 Akkor jó helyen jársz...! Töltsd fel a készleteidet a vidéken 🌼 Imádni fogod felfedezni a gasztronómiát, amely a délnyugatot és a Lot-et-Garonne édes életét teszi lehetővé! 90 m2-es, a házunkkal szomszédos, gondosan berendezett szálláshely. A régi elbűvölő. 💛 💦 Medence 8,50m x 4,30m sóval. Tereprendezés folyamatban 2025-re💦 további információt a leírásban tekinthetsz meg Angolul beszélő

Független lakás vidéki házban
Vidéki környezetben ez az önálló szálláshely 4 km-re található egy olyan falutól, ahol alapvető üzletek, orvosi rendelő és gyógyszertár található. A szálláshely számos kényelmi szolgáltatással rendelkezik, és szükség esetén biztosítjuk a mosógépet, a szárítógépet és a babaágyat. Bízunk benne, hogy a környező szőlőültetvényekre és erdőkre néző csendes környezettel tudunk kielégíteni. Örömmel tájékoztatunk gyönyörű részlegünkről is.

„La petite Roche” vidéki házikó
20 négyzetméteres kis ház vidéken. A gondosan felújított szálláshelyen van egy nappali kanapéággyal, 2 ülőhellyel, teakonyhával és egy meleg, fürdőszobatípusú faházzal. Van fatüzelésű kályha. Élvezi a grillezővel és kerti bútorokkal felszerelt árnyékos területet, valamint a tágas vidékre nyíló teret. A Prairie mentén húzódó patak, a túraútvonalak és a közeli középkori falu hívogat, hogy sétálj egyet.

Források
A két tengerre jellemző kőből épült parasztház végén található ez a vidéki ház, amely a három ház kis falucskáját veszi körül. A szálláshely egy régi vidéki házikó, amely friss az Airbnb-bérlés napjának ízlésének megfelelően, és egy kis föld alatti medencével is rendelkezik. El fog bűvölni ennek a nagyon kivételes helynek a nyugalma és nyugalma. Válaszd le a kapcsolatot, hogy jobban érezd magad.

Gîte de la Ferme des Tuileries, 100 m-re a Lot folyó partjától
Üdvözlünk a Tuileries Farmon! Üdvözlünk Pruneauban! A La Ferme-i házunk gyümölcs- és zöldségfarmunk szívében található. 100 méterre egy privát kert vár rád a Lot partján, ahol pihenhetsz, étkezhetsz, horgászhatsz és akár úszhatsz is a folyóban! Három hálószobájával akár 6 fő elszállásolására is alkalmas. Közvetlen értékesítési üzlet a gyümölcseinkkel és zöldségeinkkel (márciustól októberig).

Tiny House Lumen és spa nordique en foret
Párként vagy családként gyere, és próbáld ki a Tiny House Lumenben eltöltött időt, és élvezd a pihentető pillanatot az erdő közepén, amelyet állat- és növényvilág kísér. Szánj egy kis időt arra, hogy beleveted magad a pezsgőfürdőbe, és az estét tűzzel fejezd be. Fokozhatod a szálláshelyen eltöltött idődet különböző szolgáltatásokkal, például reggeli szolgáltatással vagy pannier pannierrel.
Népszerű felszereltség Lot-et-Garonne kiadó falusi szálláshelyein
Bérelhető családbarát falusi szálláshelyek

La Fleur de Savignac - 1 hálószoba, kilátás, medence, Wifi

LaTourGites - Lake Cottage

Domaine du Bedat „Le Merlot”

La Tour at Canel

Hangulatos házikó szőlőültetvények és kastélyok között

Maison des Marguerites és természetes medencéje

Otthon félemeletes 8 hektáros ingatlanban

ZEN House - Kőház *Medence és vidék*
Bérelhető falusi szálláshelyek terasszal

Stílusos pajtaátalakítás lenyűgöző kilátással

Modern bútorozott ház és természetközeli medence és kilátás

Hangulatos ház - kilátás és medence - Le Rayot ház

Totally Private Luxury Farmhouse | Sleeps 15

Charming Gers cottage. 3 bed/sleeps 6 + salt pool

„Pigeonnier” on vineyard with pool and tennis

Josse. Tágas vidéki ház, nagy medence

Gyönyörű 1 hálószobás Pigeonnier és saját parkoló
Tanyasi szálláshelyek mosógéppel és szárítógéppel

Kis ház a Domaine des Charme-ban ingyenes parkolóval

Vidéki ház - 10 percre Marmandétől

Gîte des écuries de Saint Vincent szálláshely

Tágas vidéki ház az erdő szívében

La Closerie de la Beyne - „La Grange”

Bourran: új stúdió 2 fő részére, mozgáskorlátozottak számára, kilátás, medence

5 tágas hálószobás és 5 fürdőszobás udvarház

Villereal vidékének szívében
Felfedezésre váró úti célok
- Bérelhető természetközeli ökoszállások Lot-et-Garonne
- Bérelhető pajták Lot-et-Garonne
- Bérelhető nyaralók Lot-et-Garonne
- Bérelhető sorházak Lot-et-Garonne
- Bérelhető miniházak Lot-et-Garonne
- Bérelhető privát lakrészek Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek szaunával Lot-et-Garonne
- Kiadó társasházi lakások Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek strandlejáróval Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek tűzrakóhellyel Lot-et-Garonne
- Kiadó kisházak Lot-et-Garonne
- Fitneszbarát szálláshelyek Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek tóparti lejáróval Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek mosógéppel és szárítógéppel Lot-et-Garonne
- Kiadó házak Lot-et-Garonne
- Kiadó víkendházak Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek kültéri ülőhellyel Lot-et-Garonne
- Teraszos szálláshelyek Lot-et-Garonne
- Bérelhető sátrak Lot-et-Garonne
- Bérelhető vendégházak Lot-et-Garonne
- Szállodai szobák Lot-et-Garonne
- Kiadó faházak Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek reggelivel Lot-et-Garonne
- Kiadó lakások Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek pezsgőfürdővel Lot-et-Garonne
- Dohányzásbarát szálláshelyek Lot-et-Garonne
- Kiadó helyek medencével Lot-et-Garonne
- Állatbarát szálláshelyek Lot-et-Garonne
- Kiadó villák Lot-et-Garonne
- Bérelhető lombházak Lot-et-Garonne
- Családbarát szálláshelyek Lot-et-Garonne
- Bérelhető kastélyok Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek kajakkal Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek elektromosautó-töltővel Lot-et-Garonne
- Panziók Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek kandallóval Lot-et-Garonne
- Bérelhető lakóautók Lot-et-Garonne
- Szálláshelyek házimozirendszerrel Lot-et-Garonne
- Bérelhető falusi szálláshelyek Új-Aquitania
- Bérelhető falusi szálláshelyek Franciaország