Lot kiadó kastélynyaralói
Találj és foglalj egyedi kiadó kastélyokat az Airbnb-n
A legjobb értékelésű bérelhető kastélyok Lot területén
A vendégek egyetértenek: ezek a kiadó kastélyok kiváló értékelést kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

Kastély Marcillac la Croze-ban medencével
Mansion / castle house with wooded park, pool and view, ideal for relaxing holidays with family or friends. 5 Kim de Curemonte and 8 Klm de Collonges la Rouge, south of the Corrèze in a rural area, famous for its green tourism and very beautiful village with many possible activities nearby: canoeing on the Dordogne, tennis, fishing, restaurants, local markets, heritage of old stones... Ez a bájos és karakteres családi kastély egy domboldal tetején található, és gyönyörű kilátást nyújt a környező vidékre. A tiszta hely lehetővé teszi, hogy gyakorold a pétanque-ot és a tollaslabdát, a lenti gyönyörű úszómedence pedig friss és vízi játékokat kereső gyerekeket és felnőtteket fogad. Nagy terasz teljes napsütésben az étkezésekhez, modern belső kényelmi szolgáltatások és nagyon meleg lakberendezés. A történelmi örökségben gazdag régióban számos közeli kastélyt (Fénelon, Turenne ), Franciaország néhány legszebb faluját (Collonges la Rouge, Curemonte, Meyssac, Martel...), helyi termékeket kínáló regionális piacokat, a Branceilles szövetkezeti pincét stb. Rengeteg szórakozás a gyerekeknek: a Padirac szakadék, kenuzás a Dordogne-on, lovaglás, horgászat, vitorlázás, folyó- és tóparti úszás, golf, tenisz, vízi parkok. Különösen sok a nyugalom és a sok tevékenység a ritmusa szerint. Ez a bájos és karakteres családi kastély egy domboldal tetején található, és gyönyörű kilátást nyújt a környező vidékre. A tiszta hely lehetővé teszi, hogy gyakorold a pétanque-ot és a tollaslabdát, a lenti gyönyörű úszómedence pedig friss és vízi játékokat kereső gyerekeket és felnőtteket fogad. Nagy terasz teljes napsütésben az étkezésekhez, modern belső kényelmi szolgáltatások és nagyon meleg lakberendezés. A történelmi örökségben gazdag régióban számos közeli kastélyt (Fénelon, Turenne ), Franciaország néhány legszebb faluját (Collonges la Rouge, Curemonte, Meyssac, Martel...), helyi termékeket kínáló regionális piacokat, a Branceilles szövetkezeti pincét stb. Rengeteg szórakozás a gyerekeknek: a Padirac szakadék, kenuzás a Dordogne-on, lovaglás, horgászat, vitorlázás, folyó- és tóparti úszás, golf, tenisz, vízi parkok. Különösen sok a nyugalom és a sok tevékenység a ritmusa szerint.

Nagy erdei kilátású apartman erkélyrel
Nagy, erkélyes, erdőre néző apartmanunk új szintű kényelmet kínál, tágas, 41 m2-es területtel, amely egy modern, nyitott terű térre van felosztva. Rendelkezz minden kényelmi szolgáltatással és szobával, amire szükséged van a tökéletes pihentető Dordogne-i tartózkodáshoz. Kiemelt témák: · queen méretű ágy (160 x 200 cm) · Erkély · Kilátás az erdőre · Luxus dizájn és kényelmi szolgáltatások · Kanapé · Smart TV · Ingyenes szupergyors internet (Starlink) · Teljesen felszerelt, nyitott konyha · Külön fürdőszoba zuhanyzóval *Alkalmas csökkent mozgásképességű vendégek számára

Belmont-Sainte-Foi kastély
A Toulouse-tól egy órányira található természetvédelmi parkban található Château de Belmont-Ste-Foi a kulturális örökség igazi gyöngyszeme. A „La Bergerie”, amely 4* besorolású, egy független, kényelmes ház, amely az 5 hektáros park bejáratánál található, a kastély és a galambdúc között. Teljesen felújított, a Quercynois épület tiszteletben tartásával, 1 hálószobával és 1 félemelettel (alacsony mennyezet, mert a tető lejtése alatt van). Ideális 1 párnak, tökéletes egy párnak gyerekekkel. Legfeljebb 3 felnőtt.

Gite-Castle-La Riviere-Heated pool
A La Riviere Chateau egy gyönyörű ingatlan, amelynek régi világbűbája a 18. századból származik, és 2014-ben teljesen felújították. Található, közel számos régi falvak, történelmi városok, mint Cahors, Figeac, La Riviere kastély egy gyönyörű ingatlan: 4,400 Négyzetláb, 2 hektár, fűtött medence, 7 hálószoba, 6 fürdőszoba. Kerékpárok, játszótér, strandröplabda, badmington, pingpong, biliárdasztal, babaláb stb., mindent megteszünk, hogy a szálláshelyen eltöltött időd a legjobb szuvenír legyen

A Ginaillac torony - Gîte Jacques BREL 5 *
Légkondicionált kisház egy gondosan felújított régi pajtában. 2 fő számára, nagyon kényelmes, és minden modern felszereléssel rendelkezik: kényelmes nappali, TV, Hi-Fi csatorna, étkező és szuper felszerelt konyha. Egy hálószoba 1 king-size ággyal (180 x 200) vagy 2 ággyal (90 x 200), amely egy dupla mosdókagylóval, zuhanyzóval, fürdőkáddal és WC-vel felszerelt fürdőszobával van összekötve. Gyors hozzáférés a 28°-os fűtött sós vízű medencéhez, pezsgőfürdőhöz. A medencére néző fedett terasz.

Saint Cirq Lapopie kastély - Fedett medence
Situé au coeur de Saint-Cirq-Lapopie, situé entre Cahors et Figeac, accroché sur une falaise surplombant les berges de la Vallée du Lot offrant un panorama exceptionnel. Le Château de Saint-Cirq-Lapopie dispose de 3 chambres au décor authentique. Élu plus beau village de France en 2012. Les réservations se font du samedi au samedi, minimum 7 nuits. Nous informons notre aimable clientèle que les enfants de 2 à 12 ans ne sont pas acceptés sauf si attestation de responsabilité des parents.

Au Pied du Château
A Dordogne-völgy szívében található kunyhónkat úgy alakítottuk ki, hogy a béke és a nyugalom menedékét kínálja Castelnau-Bretenoux középkori kastélyának lábánál. Négyszemélyes kisházunk minden kényelmet biztosít, hogy élvezhesd a régió csodáit: Rocamadour középkori városa, a Gouffre de Padirac, Collonges-la-Rouge, Martel, Loubressac, Autoire vagy Carennac.... Az ország őslakosai, tájékoztatni tudunk azokról a helyekről és tevékenységekről, amelyeket nem szabad kihagyni.

Kivételes szállás a Lacypierre kastélyban
Független szállás a kert padlóján egy tipikus Perigord-kastélyban, amely 15 percre található Sarlattól. Rangsorolt rezidencia, amely zöld környezetben fekszik a festői Saint-Crépin falu bejáratánál. A tágas lakás a korabeli bútorok báját a jelen kényelmével párosítja. A tulajdonosok, Isabelle és Firenze felkeresik a gyerekkori otthonukat, amíg a szálláshelyen tartózkodsz. Felejthetetlen élményben lesz részed a divattól távol, időtlenül.

Busqueilles kastély - A pár
Gite Studio Randonneur egy párnak, a kertszinten, a Village Classé d 'Autoire központjában, a Château de Busqueilles negyedben. Terített sikátorok és boxwood, galamb és lélegzetelállító panoráma. Beltéri homlokzat. Ideális pároknak, egyéni és üzleti utazóknak. Örökség, művészet és kultúra, túrák, Gouffre de Padirac, Cascade d 'Autoire, Plus Beaux Villages de France, Rocamadour, Château de Castelnau.

La Maison du Château de La Borie - Maurs / Cantal
Szállj meg egy történelmi helyen a Château de La Borie birtok szívében Maursban. Ez a 60 m²-es független ház ötvözi a bájt, a kényelmet és a hitelességet: kandallós nappali, felszerelt konyha, Wi-Fi, kétszemélyes hálószoba és hatalmas, vidékre néző terület. Nyáron élvezd a szabadtéri medencét és a teniszpályát. A béke menedéke egy kétfős kiruccanáshoz, a természet, a kultúra és a nyugalom között.

Villa medencével egy kastély birtokán
A kék kövek bája és a périgordi Lascour kastély parkjában található csend lehetővé teszi, hogy nyugodtan élvezd az itt-tartózkodásodat. A kastély melléképületeiben és saját bejárata tágas és kényelmes. A park szívében található medence kikapcsolódást és kikapcsolódást biztosít. A kiváló elhelyezkedés számos helyszínt, falut, barlangot, kastélyt és közeli tevékenységet kínál.

Les Pins Château elnevezésű, elbűvölő szálláshely Eyzies-ben
A Les Pins egy bájos Gîte, amely egy régi perigord stílusú kőház első emeletén található. A vendégház a Château Médiéval Roucaudou parkban található, Périgord Noir szívében, 5 percre Les Eyzies városától, az őskor fővárosától, nagyon közel Sarlathoz. A Domaine du château 17 hektárnyi réttel, erdővel és egy természeti parkkal rendelkezik.
Népszerű felszereltség Lot kiadó kastélyaiban
Kiadó kastélyok mosógéppel és szárítógéppel

A RENESZÁNSZ SZÁRNY + A KÖZÉPKORI TORONY

Domaine des Aliberts

Privát apartman középkori kastélyban

Reggeli a mellvéden

XVII. kastély, gyógyfürdő és medence: Bashô szoba

Csak felnőtt vendégeket fogadunk (16 éves kortól)

A kastély régi istállói

Szoba a Château de Roussillonban
Egyéb bérelhető kastélyok

Busqueilles kastély - A pár

Chateau between Sarlat and Rocamadour

Château de Reignac

Au Pied du Château

Cour du prieuré kastély Carmen stúdió
Felfedezésre váró úti célok
- Kiadó kisházak Lot
- Bérelhető vendégházak Lot
- Kiadó házak Lot
- Szálláshelyek tóparti lejáróval Lot
- Szálláshelyek tűzrakóhellyel Lot
- Szálláshelyek szaunával Lot
- Bérelhető sorházak Lot
- Kiadó lakások Lot
- Szálláshelyek elektromosautó-töltővel Lot
- Bérelhető loftlakások Lot
- Bérelhető sátrak Lot
- Vízparti szálláshelyek Lot
- Bérelhető pajták Lot
- Kiadó társasházi lakások Lot
- Szálláshelyek mosógéppel és szárítógéppel Lot
- Szálláshelyek kandallóval Lot
- Bérelhető táborozóhelyek Lot
- Bérelhető természetközeli ökoszállások Lot
- Fitneszbarát szálláshelyek Lot
- Szálláshelyek reggelivel Lot
- Szálláshelyek kajakkal Lot
- Kiadó helyek medencével Lot
- Teraszos szálláshelyek Lot
- Szálláshelyek házimozirendszerrel Lot
- Kiadó villák Lot
- Bérelhető privát lakrészek Lot
- Bérelhető miniházak Lot
- Bérelhető falusi szálláshelyek Lot
- Bérelhető kupolaházak Lot
- Szálláshelyek strandlejáróval Lot
- Kiadó víkendházak Lot
- Panziók Lot
- Bérelhető nyaralók Lot
- Kiadó faházak Lot
- Bérelhető hotellakások Lot
- Bérelhető lombházak Lot
- Bérelhető lakóautók Lot
- Családbarát szálláshelyek Lot
- Szálláshelyek kültéri ülőhellyel Lot
- Dohányzásbarát szálláshelyek Lot
- Szálláshelyek pezsgőfürdővel Lot
- Állatbarát szálláshelyek Lot
- Szállodai szobák Lot
- Bérelhető kastélyok Okcitánia
- Bérelhető kastélyok Franciaország
- Tarn
- Château de Castelnau-Bretenoux
- Cathédrale Sainte-Cécile
- Pech Merle-i barlangok
- Causses du Quercy Regionális Természetvédelmi Park
- Parc Animalier de Gramat
- Musée Champollion - Les Écritures Du Monde
- Aquarium Du Perigord Noir
- Abbaye cistercienne Notre-Dame-de-la-Nativité
- Castle Of Biron
- National Museum of Prehistory
- Villeneuve Daveyron
- Château de Castelnaud
- Château de Milandes
- Calviac Zoo
- Musée Soulages
- Musée Ingres
- Pont Valentré
- Abbaye Saint-Pierre
- Château de Bonaguil
- Château de Beynac
- Grottes De Lacave
- Les Jardins du Manoir d'Eyrignac
- Musée Toulouse-Lautrec