Lot kiadó medencés nyaralói
Találj és foglalj egyedi, medencés otthonokat az Airbnb-n
Lot legjobb értékelésű kiadó helyei medencével
A vendégek egyetértenek: ezek a medencés otthonok kiváló értékeléseket kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

Csodálatos fa víkendház és medence. Délnyugat-Franciaország
LES TRIGONES DU CAUSSE - SAINT MARTIN LABOUVAL, a Lot régióban. A lestrigonesducausse oldalon és az Instagramon is Ez a környezetbarát faház, amely minden kényelmi szolgáltatással rendelkezik, a fák között található, és a természet szívébe merülhet a kiruccanás vagy nyaralás során. Ágyneműt biztosítunk. Wi-Fi. Úszómedencénk (amelyet a férjemmel közösen használunk) 20 méterre található La Trigone-tól, 05.01-től 09.30-ig ingyenes hozzáféréssel egy külön lépcsőn keresztül. A foglalás minimális hossza 2 éjszaka. Minden szezonban nyitva. Nincs tévé.

Gite des Reves
A Gîte des Rêves egy csendes folyóparti helyen található a „Cornus” nevű kis vidéki közösség szélén. Egy nagyobb falu része, amely néhány percre található a „Cénevières” -től, amely lenyűgöző középkori kastélynak ad otthont. Egy kis közösségi üzlet és egy elragadó vendéglő, ahol nappal iszogathatsz, este pedig ízletes ételeket fogyaszthatsz. Otthon maradhatsz, és pihenhetsz a Gite gyönyörű kertjében, hívogató medencében, ahonnan kilátás nyílik a folyóra, vagy felfedezheted ezt a gyönyörű régiót, a „Les Causses du Quercyt”.

A kis rom.
Vendégeinknek sok békét és teret kínálunk egy gyönyörű, természetes, történelmileg védett környezetben (Saut de la Mounine), 3 autentikus kőház 1885-ből, egy privát fürdőben, saját parkolóval, nagy kerttel, bútorokkal, grillezővel, zöldségkertekkel, gyógynövényes kerttel és nagyszerű kilátással. Örömmel főzünk neked: reggeli, 3 fogásos menü vagy egy félig előkészített étel, amely készen áll az Ön számára, amikor megérkezel. A strand a Lot folyón sétatávolságra van, szép falvak és piacok.

A Gilbert House műhelye, privát pezsgőfürdő, parkolás
Független, nem figyelmen kívül hagyott ház, amely egy régi falucskában található kövekből áll. Ez a kényelmes hely el fog csábítani a rendezett dekorációjával,a privát GYÓGYFÜRDŐT hosszú látogatások, a Sarlat, a gyönyörű falvak, a Dordogne-völgy,a kastélya és az összes kihagyhatatlan látnivaló után értékelni fogják. Két terasz áll rendelkezésedre egy jó szabadtéri étkezéshez vagy pihenéshez a napozóágyakon. A FÜRDŐ vize a foglalás után változott meg. Medence a tulajdonos megosztásához.

Zöldellő környezet, relaxációs spa területtel.
Üdvözlünk a Green Oakban! 45 m2-es lakás vidéki házban, egy családi ingatlan szívében. Egy pezsgőfürdő-széansz a wellnessrészlegen minden foglaláshoz: a gyógyfürdő március 1-től október 30-ig tart nyitva. A virágos kert zöldellő növényzettel várja a vendégeket. A verandáról egy kis tóra néz, ahol egy napernyőfenyő árnyékában gyönyörködhetsz. Ideális a természet szerelmeseinek, gyalogtúrákkal. Egy hely, ahol feltöltődhetsz egy szállásra vagy egy hétvégére.

Petit Paradis - Dordogne - Privát medence
Holiday cottage with a private pool located in the heart of the Périgord Noir. Ideally situated, the property offers breathtaking views of a château and the surrounding countryside. It comfortably accommodates 2 adults and can also suit a couple with one child under 12 and one baby under 3. You’ll be within easy reach of restaurants, family‑friendly activities, the river, local nightlife, and all the must‑see tourist attractions in the region.

A bástya kunyhója
Kis, bájos házikó kiadó a középkori Quercy faluban. Lélegzetelállító kilátás délre, békés, lógó kert saját medencével a vendégpárnak, halastó, pálmafák és terasz. három étterem, köztük egy vendéglátóhely a faluban, egy pékség és egy szupermarket… mindez sétatávolságra. Szeretünk angolul beszélni;-) Figyelem: a medence június elején nyílik… az időjárás alapján konzultálj velem, hogy megtudjam, meg lehet-e nyitni május 15-től:-)

Borietta, az arany háromszög szívében
Sarlattól 9 km-re délre, Borietta Marqueyssac sziklás gerincén helyezkedik el. Ez a hagyományos périgordi kőház egyedülálló kilátást nyújt a Domme, La Roque-Gageac és a Dordogne folyóra. Az 1001 kastély völgyének szívében található, ideális helyet biztosít a Périgord Noir legrangosabb helyeinek felfedezéséhez. El fog bűvölni a nyugalom, az autentikus karakter és a modern kényelem egy igazán egyedi természeti környezetben.

Le Célé, szép apartman fedett medencével
Ez a 35 m2-es lakás egy teljesen felújított 19. századi pajtában található, és kellemes környéken szállhat meg. 2 felnőtt + egy baba (ingyenes babaágy készlet kérésre) számára beltéri medencét (funkcionális és fűtött egész évben) és a másik 4 szállással közös kertet biztosítunk. Teljesen felszerelt konyha, mosogatógép, mosógép. Üzletek és kenubázisok a Dordogne folyónál 200 m-re. Ágynemű és törülköző bérelhető.

Bájos vidéki ház
Ez a karakteres kis kőház tökéletes hely a vidéki kikapcsolódáshoz. Élvezd a nagy úszómedencét (12 m x 6 m), ahonnan kivételes kilátás nyílik a Lot Valley-re. A szálláshely nagyon jó helyen van Figeac, Saint-Cirq-Lapopie vagy a híres Pech-Merle barlangok meglátogatásához, valamint a régió csodálatos túráinak élvezetéhez és a Célé-völgy néhány kilométeres kenuzásához.

Elbűvölő tanyaépület Belvès közelében, ahol van úszómedence
Nagyon szívesen látunk a parasztházunkban. A farm csendes és vidéki helyen található. Az ingatlan 9 fő befogadására alkalmas, és 4 hálószobával, tágas nappalival és hangulatos konyhai étkezővel rendelkezik. Kint van egy fedett veranda grillezővel, egy teljesen felszerelt kültéri konyha és egy gyönyörű kert játszótérrel, egy saját úszómedence és egy hottub.

Le Caillou
Fedezd fel kis kőházunkat a falu régi kenyérsütőjében, a Quercy Regional Park szívében. Ideális azok számára, akik a természetet és a nyugalmat keresik, miközben a kert számos teraszát és a kilátás nélküli nagy úszómedencét élvezik. A közelben számos túraútvonalat, tipikus falvakat és a Lot-folyó tevékenységeit fedezheted fel néhány percnyi autóútra.
Népszerű felszereltség Lot medencés kiadó helyein
Kiadó házak medencével

Ház 110m2 - Medence, jacuzzi és szarvasgomba - Perigord

Varázslatos ház • Gyönyörű kilátás és végtelen medence

La Blanchie Haute-Gîte de Charme & Piscine Lot

Quercy 3 hálószobás ház Les Granges du Barri-haut

Maison Constance near château Marqueyssac

Les gîtes de Cazes, Gaston

A Bouyssonnade-i Pajtázat

Château de Giverzac, Hameau Cyrano de Bergerac
Kiadó társasházi lakások medencével

bájos kisház

Csendes lakás Cahors-ban medencével

Kiadó stúdióház Souillac szívében

Sarlat, T3 lakás, légkondicionált, magánrezidencia

Orpheus apartman közös medencével

Maïwen stúdió Sarlat közelében

gite le merle. földszinti lakás.

3* apartman biztonságos rezidenciában, úszómedencével
Kiadó otthonok privát medencével

Pech Gaillard az Interhome-tól

Le Mas de Serre az Interhome-tól

Les Chenes az Interhome-tól

Le Causse du Cluzel az Interhome által

L'Eglantier by Interhome

Le Chêne Vert by Interhome

Passerat by Interhome

L'Orme az Interhome-tól
Felfedezésre váró úti célok
- Kiadó kisházak Lot
- Bérelhető vendégházak Lot
- Szállodai szobák Lot
- Állatbarát szálláshelyek Lot
- Bérelhető lakóautók Lot
- Bérelhető sátrak Lot
- Panziók Lot
- Szálláshelyek pezsgőfürdővel Lot
- Szálláshelyek elektromosautó-töltővel Lot
- Bérelhető falusi szálláshelyek Lot
- Bérelhető privát lakrészek Lot
- Szálláshelyek mosógéppel és szárítógéppel Lot
- Bérelhető loftlakások Lot
- Teraszos szálláshelyek Lot
- Kiadó villák Lot
- Szálláshelyek strandlejáróval Lot
- Kiadó lakások Lot
- Vízparti szálláshelyek Lot
- Bérelhető pajták Lot
- Bérelhető kupolaházak Lot
- Családbarát szálláshelyek Lot
- Szálláshelyek házimozirendszerrel Lot
- Bérelhető hotellakások Lot
- Kiadó faházak Lot
- Kiadó víkendházak Lot
- Fitneszbarát szálláshelyek Lot
- Bérelhető táborozóhelyek Lot
- Bérelhető természetközeli ökoszállások Lot
- Szálláshelyek kandallóval Lot
- Szálláshelyek kültéri ülőhellyel Lot
- Szálláshelyek kajakkal Lot
- Szálláshelyek tűzrakóhellyel Lot
- Szálláshelyek tóparti lejáróval Lot
- Bérelhető nyaralók Lot
- Bérelhető sorházak Lot
- Bérelhető lombházak Lot
- Bérelhető miniházak Lot
- Szálláshelyek reggelivel Lot
- Kiadó társasházi lakások Lot
- Szálláshelyek szaunával Lot
- Kiadó házak Lot
- Bérelhető kastélyok Lot
- Dohányzásbarát szálláshelyek Lot
- Kiadó helyek medencével Okcitánia
- Kiadó helyek medencével Franciaország
- Tarn
- Parc Animalier de Gramat
- Villeneuve Daveyron
- Parc Naturel Regional Des Causses Du Quercy
- Calviac Zoo
- Cathédrale Sainte-Cécile
- Les Jardins du Manoir d'Eyrignac
- Château de Castelnaud
- Grottes de Pech Merle
- Castle Of Biron
- Château de Bonaguil
- Musée Soulages
- Pont Valentré
- Abbaye Saint-Pierre
- Musée Champollion - Les Écritures Du Monde
- Musée Ingres
- Cathédrale Notre-Dame de Rodez
- Musée Toulouse-Lautrec
- Grottes De Lacave
- Château de Milandes
- Château de Beynac
- Abbaye cistercienne Notre-Dame-de-la-Nativité
- Padirac Cave
- Château de Castelnau-Bretenoux