Néhány információt automatikusan lefordítottunk. Az eredeti nyelv megjelenítése

Lot kiadó kisházas nyaralói

Találj és foglalj egyedi kisházakat az Airbnb-n

Lot legjobb értékelésű kisházai

A vendégek egyetértenek: ezek a kisházak kiváló értékelést kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,93, 109 vélemény

Kellemes Gite du Lot Touristique

Elbűvölő, egyszintes kisház 2-4 fő számára egy falu közelében. A teljesen felújított, gyönyörű Quercy követ, a szabadon álló gerendákat és a közelmúltbeli kényelmet ötvözi. Jellemzői: - főszoba felszerelt nyitott konyhával (sütő, mikrohullámú sütő, indukciós főzőlap, hűtőszekrény, szagelszívó, mosogatógép, tévé) és clic-clac (2 fő 140-ben) - Éjszakai érme: kétszemélyes ágy (140) - Fürdőszoba zuhanyzóval -wc -klimatizált -Kültéri asztal, grillező Megjegyzés: ágynemű és törülköző nem biztosított

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,97, 149 vélemény

A Gilbert House műhelye, privát pezsgőfürdő, parkolás

Független, nem figyelmen kívül hagyott ház, amely egy régi falucskában található kövekből áll. Ez a kényelmes hely el fog csábítani a rendezett dekorációjával,a privát GYÓGYFÜRDŐT hosszú látogatások, a Sarlat, a gyönyörű falvak, a Dordogne-völgy,a kastélya és az összes kihagyhatatlan látnivaló után értékelni fogják. Két terasz áll rendelkezésedre egy jó szabadtéri étkezéshez vagy pihenéshez a napozóágyakon. A FÜRDŐ vize a foglalás után változott meg. Medence a tulajdonos megosztásához.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,98, 128 vélemény

Gîte Le Pomodor - úszómedence - 8 km-re Sarlattól

In the Périgord Noir, 8 km from Sarlat, Le Pomodor is a small traditional stone house set on a hillside, surrounded by unspoiled nature. You will enjoy a private, furnished terrace, as well as the generous open spaces of the garden and woodland. Since 2023, the gîte features a saltwater swimming pool (10 × 4 m). Fiber-optic Wi-Fi. Your vehicle can be parked near the gîte, and you will have sheltered storage for your bicycle(s) or motorbike(s). Your pet welcome with pleasure. 🐾

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,92, 324 vélemény

Két hálószobás faház, Le Bois de Faral

Extra ágynemű és törölköző: 9 euró személyenként. Le Bois de Faral egy környezetbarát falu. Nemcsak a Lot gyönyörű környezete miatt, hanem azért is, mert mi, emberek, ebben a környezetben élünk, ahol a lehető legegészségesebbet szeretnénk. Játssz a medencében, ne csinálj semmit, vigyázz a gyerekekre... élvezd az életet. Nem tudod, mit tegyél? Nem szeretnél semmit sem tenni? Egymásnak ajánljuk fel a szolgáltatásainkat, nem számít, hogy melyikünknek van nagyobb szüksége rájuk.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,89, 130 vélemény

Egyedi pajta a hagyomány és a modernizmus között

Amikor a régi pajta vidéki házzá válik, a modernitást rusztikus bájjal ötvözve... A Causses Regionális Természeti Park szívében található Aveyron és Lot egy kis falucskában található házból, 20 km-re Villefranche de Rouergue-tól és 7 km-re Cajarc-tól. Ez a bájos pajta, amelyet a természet vesz körül egy 6000 négyzetméteres erdős telken, minden kényelmet biztosít, amire csak vágysz. Júniusban és júliusban az egyhetes foglalásokat részesítjük előnyben (szombattól szombatig).

Házikó – Beynac-et-Cazenac
Átlagos értékelés: 5/4,96, 93 vélemény

La Petite Maison: mesebeli szállás a falu központjában

Stone Cottage, 2 hálószoba, 2 fürdőszoba (legfeljebb 5 felnőtt számára) A Beynac alatt meghirdetett számos ingatlan közül kiemelkedő La Petite Maison központi helyen található a faluban. A környék egyik legikonikusabb otthonaként emelkedik ki, és számos útikönyvben, blogban és fotókönyvben szerepel a Dordogne régióról. A 12. századi kastélyhoz vezető macskaköves gyalogút mentén elhelyezkedő rezidencia középkori kalandot kínál azoknak, akik magukkal ragadó élményre vágynak.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,94, 71 vélemény

A Rataboul Pigeonnier

A vidékre távoli kilátást nyújtó gyümölcsösben megbúvó Rataboul Pigeonnier egy gyönyörű és békés, 19. századi galamb, amelyet ízlésesen, modern és kényelmes stílusban újítottak fel. A felfedezéssel töltött nap után pihenj a kertben a délre néző teraszon, vagy frissülj fel a fenti, földszinti úszómedencében (6.25m X 3,75 m), amely egy ősi pajta kőfalai közé van burkolva. A tulajdonosokkal megosztva remek hely a kikapcsolódásra, miközben a mesés kilátásban gyönyörködhetsz.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/5, 27 vélemény

Autentikus ház medencével Rocamadour közelében

Pihenj a béke csendes menedékében egy kicsi, stílusos otthonban. Quercy szívében, a Lot osztályon, az autentikus természetben töltődhetsz fel egy nagyon érintetlen helyen, ahonnan csodálatos kilátás nyílik a medencére és az alatta lévő erdőre. Megosztod az ingatlan medencéjét. Aquabike- és vízi játékok állnak rendelkezésedre. A kisház saját parkolóval rendelkezik. 30 percre található Rocamadourtól, 40 percre Sarlattól, Périgordtól egy kőhajításnyira

Házikó
Átlagos értékelés: 5/5, 17 vélemény

Hangulatos házikó egy régi malom parkjában

🌟 Un incantevole cottage in pietra, un giardino, un ruscello che scorre tra gli alberi verso l’antico mulino abitato con amore. Questo è il luogo ideale per una coppia o due amici in cerca di autenticità, bellezza e momenti da condividere. Situato nel pittoresco Lot, a breve distanza dal Périgord, il cottage vi accoglie con la sua atmosfera raccolta e luminosa. Un invito ad esplorare castelli e paesaggi da fiaba del Sud-Ovest francese.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,93, 73 vélemény

Léonie és Lucien ékszerdoboza.

„Léonie és Lucien környezete egy 2022-ben felújított melléképület, amely jellemzően 35 m² -en 2 fő részére. 3 km-re Gourdon középkori városától. Csendes és néhány kilométerre Franciaország legszebb falvaitól. Payrignac településen, az erdő szívében található, több Ha ingatlanban. A történelem, a régi kövek és a túrázás szerelmesei ideális kiindulópont Quercy és Black Perigord kincseinek felfedezéséhez. Üdvözlünk!

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,88, 103 vélemény

Felújított pajta Sarlat-ban. Medence és szabadtéri konyha

A Le Brugal kiváltságos és lenyűgöző helyen található, mindössze 3 kilométerre Sarlat középkori városától, a Dordogne városkától. 18 hektár (44 hektár) buja vidéki oldallal büszkélkedhet, amelyet felfedezhetsz és élvezhetsz, valamint 360 fokos kilátást nyújt a völgy másik felére. A Le Brugal bájos szállást kínál nagy medencével és személyes, barátságos kiszolgálásunkkal.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,94, 81 vélemény

A Dordogne-folyóra néző Perigordine-ház

Ez a gyönyörű családi otthon két terasszal és egy gyönyörű verandával rendelkezik, kilátással a folyóra; tiszta és tágas, jól felszerelt, a hálószobákat modernizálták, és az ágynemű új. Emellett elhelyezkedése tökéletes a Dordogne összes nagyszerű helyszínének meglátogatásához, kastélyaival, barlangjaival, tipikus falvaival és csodálatos tájaival.

Népszerű felszereltség Lot kiadó kisházaiban

Felfedezésre váró úti célok

  1. Airbnb
  2. Franciaország
  3. Okcitánia
  4. Lot
  5. Kiadó kisházak