Lot kiadó kisházas nyaralói
Találj és foglalj egyedi kisházakat az Airbnb-n
Lot legjobb értékelésű kisházai
A vendégek egyetértenek: ezek a kisházak kiváló értékelést kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

L'Ombrière - Gyönyörű 18. századi lakóhely
A L'Ombrière egy gyönyörű 18. századi rezidencia, amely 5 km-re található Sarlat középkori városától, és 200 méterre található a hatalmas Montfort-kastélytól, amely szintén egy lenyűgöző falu a Dordogne-völgyben. Gyönyörű panoráma a Dordogne-völgyre, közel a folyóhoz és az úszóhelyekhez. Tökéletes kiindulópont a régió összes turisztikai helyszínének meglátogatásához. 4 gyönyörű hálószoba, mindegyikhez saját fürdőszoba és saját vécé tartozik. A két tetőtéri szoba légkondicionálóval van felszerelve.

Kellemes Gite du Lot Touristique
Elbűvölő, egyszintes kisház 2-4 fő számára egy falu közelében. A teljesen felújított, gyönyörű Quercy követ, a szabadon álló gerendákat és a közelmúltbeli kényelmet ötvözi. Jellemzői: - főszoba felszerelt nyitott konyhával (sütő, mikrohullámú sütő, indukciós főzőlap, hűtőszekrény, szagelszívó, mosogatógép, tévé) és clic-clac (2 fő 140-ben) - Éjszakai érme: kétszemélyes ágy (140) - Fürdőszoba zuhanyzóval -wc -klimatizált -Kültéri asztal, grillező Megjegyzés: ágynemű és törülköző nem biztosított

A Gilbert House műhelye, privát pezsgőfürdő, parkolás
Független, nem figyelmen kívül hagyott ház, amely egy régi falucskában található kövekből áll. Ez a kényelmes hely el fog csábítani a rendezett dekorációjával,a privát GYÓGYFÜRDŐT hosszú látogatások, a Sarlat, a gyönyörű falvak, a Dordogne-völgy,a kastélya és az összes kihagyhatatlan látnivaló után értékelni fogják. Két terasz áll rendelkezésedre egy jó szabadtéri étkezéshez vagy pihenéshez a napozóágyakon. A FÜRDŐ vize a foglalás után változott meg. Medence a tulajdonos megosztásához.

Két hálószobás faház, Le Bois de Faral
Extra ágynemű és törölköző: 9 euró személyenként. Le Bois de Faral egy környezetbarát falu. Nemcsak a Lot gyönyörű környezete miatt, hanem azért is, mert mi, emberek, ebben a környezetben élünk, ahol a lehető legegészségesebbet szeretnénk. Játssz a medencében, ne csinálj semmit, vigyázz a gyerekekre... élvezd az életet. Nem tudod, mit tegyél? Nem szeretnél semmit sem tenni? Egymásnak ajánljuk fel a szolgáltatásainkat, nem számít, hogy melyikünknek van nagyobb szüksége rájuk.

Egyedi pajta a hagyomány és a modernizmus között
Amikor a régi pajta vidéki házzá válik, a modernitást rusztikus bájjal ötvözve... A Causses Regionális Természeti Park szívében található Aveyron és Lot egy kis falucskában található házból, 20 km-re Villefranche de Rouergue-tól és 7 km-re Cajarc-tól. Ez a bájos pajta, amelyet a természet vesz körül egy 6000 négyzetméteres erdős telken, minden kényelmet biztosít, amire csak vágysz. Júniusban és júliusban az egyhetes foglalásokat részesítjük előnyben (szombattól szombatig).

La Petite Maison: mesebeli szállás a falu központjában
Stone Cottage, 2 hálószoba, 2 fürdőszoba (legfeljebb 5 felnőtt számára) A Beynac alatt meghirdetett számos ingatlan közül kiemelkedő La Petite Maison központi helyen található a faluban. A környék egyik legikonikusabb otthonaként emelkedik ki, és számos útikönyvben, blogban és fotókönyvben szerepel a Dordogne régióról. A 12. századi kastélyhoz vezető macskaköves gyalogút mentén elhelyezkedő rezidencia középkori kalandot kínál azoknak, akik magukkal ragadó élményre vágynak.

A Rataboul Pigeonnier
A vidékre távoli kilátást nyújtó gyümölcsösben megbúvó Rataboul Pigeonnier egy gyönyörű és békés, 19. századi galamb, amelyet ízlésesen, modern és kényelmes stílusban újítottak fel. A felfedezéssel töltött nap után pihenj a kertben a délre néző teraszon, vagy frissülj fel a fenti, földszinti úszómedencében (6.25m X 3,75 m), amely egy ősi pajta kőfalai közé van burkolva. A tulajdonosokkal megosztva remek hely a kikapcsolódásra, miközben a mesés kilátásban gyönyörködhetsz.

A kis házikó a Roses-ban
Pihenj ebben a Garde-Barrière-i, 4 fős, csendes és elegáns házikóban, amely a Lot-völgy útjával határos. Ágynemű és törölköző biztosított. Nespresso. Jógaórák a parkban 300 rózsabokorral és meditációs alkalmak a tó szélén tavirózsákkal (nyitott részvétel) A Lot-völgy körüli körforgalomnál található házikó, Larroque-Toirac kastélya 3,6 km-re, Cajarc 12 km-re, Saint-Cirq-Lapopie 36 km-re. Rocamadour 40 km-re, Figeac középkori városa pedig 12 km-re található.

Autentikus ház medencével Rocamadour közelében
Pihenj a béke csendes menedékében egy kicsi, stílusos otthonban. Quercy szívében, a Lot osztályon, az autentikus természetben töltődhetsz fel egy nagyon érintetlen helyen, ahonnan csodálatos kilátás nyílik a medencére és az alatta lévő erdőre. Megosztod az ingatlan medencéjét. Aquabike- és vízi játékok állnak rendelkezésedre. A kisház saját parkolóval rendelkezik. 30 percre található Rocamadourtól, 40 percre Sarlattól, Périgordtól egy kőhajításnyira

Hangulatos házikó egy régi malom parkjában
🌟 Un incantevole cottage in pietra, un giardino, un ruscello che scorre tra gli alberi verso l’antico mulino abitato con amore. Questo è il luogo ideale per una coppia o due amici in cerca di autenticità, bellezza e momenti da condividere. Situato nel pittoresco Lot, a breve distanza dal Périgord, il cottage vi accoglie con la sua atmosfera raccolta e luminosa. Un invito ad esplorare castelli e paesaggi da fiaba del Sud-Ovest francese.

Léonie és Lucien ékszerdoboza.
„Léonie és Lucien környezete egy 2022-ben felújított melléképület, amely jellemzően 35 m² -en 2 fő részére. 3 km-re Gourdon középkori városától. Csendes és néhány kilométerre Franciaország legszebb falvaitól. Payrignac településen, az erdő szívében található, több Ha ingatlanban. A történelem, a régi kövek és a túrázás szerelmesei ideális kiindulópont Quercy és Black Perigord kincseinek felfedezéséhez. Üdvözlünk!

Felújított pajta Sarlat-ban. Medence és szabadtéri konyha
A Le Brugal kiváltságos és lenyűgöző helyen található, mindössze 3 kilométerre Sarlat középkori városától, a Dordogne városkától. 18 hektár (44 hektár) buja vidéki oldallal büszkélkedhet, amelyet felfedezhetsz és élvezhetsz, valamint 360 fokos kilátást nyújt a völgy másik felére. A Le Brugal bájos szállást kínál nagy medencével és személyes, barátságos kiszolgálásunkkal.
Népszerű felszereltség Lot kiadó kisházaiban
Bérelhető kisházak pezsgőfürdővel

Romantikus gîte két főnek pezsgőfürdővel Sarlat közelében

Gyönyörű 1850-es évjáratú vidéki ház, medence és északi fürdő

The Meadows - Hot tub, Air Con + Heated Pool

Cottage for 5 - jacuzzi

L'Oustal 5p, 3*, fűtött medence, Spa, Park és wifi

Nyugalom Dordogne-ban, 5 km-re Sarlat-tól

Romantikus ház pezsgőfürdővel

Erdei kisház saját kerttel
Kiadó állatbarát kisházak

Nagy ház Périgordban, 10 percre Sarlattól

Békés házikó saját, fűtött medencével

The Cottage at Combet: Exclusive Retreat in Nature

Le Gîte du Domaine d'Aiguevive / Périgord Noir

Roger 's Vineyard

Faház a Fekete Périgord szívében. Bérlés vasárnaptól vasárnapig

MaisonDecharme***+Medence+Kilátás a Périgord szívére

Cosy en Perigord - Charme et Calme) 2*
Kiadó privát kisházak

Coucou Cottage, aranyos nyaraló + saját medence

„La Salamandre” hangulatos házikó medencével

Vendégház; La Linde (3 sterren)

Gîte de la Prairie en Périgord Noir (Fekete Périgord-i Prériház)

Bájos falusi ház a Vézère folyón.

Charmante maison à la campagne

Vaurizeaud, légkondicionáló és fűtött medence 15 percre Sarlat-tól

Belvédère des Quatre Châteaux - gite with pool
Felfedezésre váró úti célok
- Szálláshelyek pezsgőfürdővel Lot
- Szálláshelyek elektromosautó-töltővel Lot
- Bérelhető kastélyok Lot
- Bérelhető falusi szálláshelyek Lot
- Kiadó lakások Lot
- Panziók Lot
- Kiadó helyek medencével Lot
- Szálláshelyek tóparti lejáróval Lot
- Szállodai szobák Lot
- Bérelhető pajták Lot
- Vízparti szálláshelyek Lot
- Dohányzásbarát szálláshelyek Lot
- Bérelhető hotellakások Lot
- Szálláshelyek kajakkal Lot
- Kiadó víkendházak Lot
- Bérelhető vendégházak Lot
- Családbarát szálláshelyek Lot
- Bérelhető loftlakások Lot
- Állatbarát szálláshelyek Lot
- Fitneszbarát szálláshelyek Lot
- Teraszos szálláshelyek Lot
- Bérelhető privát lakrészek Lot
- Szálláshelyek szaunával Lot
- Szálláshelyek házimozirendszerrel Lot
- Kiadó társasházi lakások Lot
- Bérelhető nyaralók Lot
- Bérelhető lombházak Lot
- Szálláshelyek reggelivel Lot
- Szálláshelyek mosógéppel és szárítógéppel Lot
- Szálláshelyek strandlejáróval Lot
- Bérelhető sorházak Lot
- Szálláshelyek kandallóval Lot
- Bérelhető lakóautók Lot
- Szálláshelyek kültéri ülőhellyel Lot
- Kiadó faházak Lot
- Szálláshelyek tűzrakóhellyel Lot
- Bérelhető táborozóhelyek Lot
- Bérelhető természetközeli ökoszállások Lot
- Kiadó villák Lot
- Kiadó házak Lot
- Bérelhető kupolaházak Lot
- Bérelhető sátrak Lot
- Bérelhető miniházak Lot
- Kiadó kisházak Okcitánia
- Kiadó kisházak Franciaország
- Tarn
- Parc Animalier de Gramat
- Cathédrale Sainte-Cécile
- Calviac Zoo
- Château de Castelnau-Bretenoux
- Grottes de Pech Merle
- Château de Castelnaud
- Musée Champollion - Les Écritures Du Monde
- National Museum of Prehistory
- Musée Soulages
- Causses du Quercy Regionális Természetvédelmi Park
- Abbaye cistercienne Notre-Dame-de-la-Nativité
- Padirac Cave
- Aquarium Du Perigord Noir
- Villeneuve Daveyron
- Les Jardins du Manoir d'Eyrignac
- Abbaye Saint-Pierre
- Musée Ingres
- Castle Of Biron
- Pont Valentré
- Château de Milandes
- Château de Beynac
- Grottes De Lacave
- La Roque Saint-Christophe