Néhány információt automatikusan lefordítottunk. Az eredeti nyelv megjelenítése

Lot kiadó kisházas nyaralói

Találj és foglalj egyedi kisházakat az Airbnb-n

Lot legjobb értékelésű kisházai

A vendégek egyetértenek: ezek a kisházak kiváló értékelést kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/5, 34 vélemény

L'Ombrière - Gyönyörű 18. századi lakóhely

A L'Ombrière egy gyönyörű 18. századi rezidencia, amely 5 km-re található Sarlat középkori városától, és 200 méterre található a hatalmas Montfort-kastélytól, amely szintén egy lenyűgöző falu a Dordogne-völgyben. Gyönyörű panoráma a Dordogne-völgyre, közel a folyóhoz és az úszóhelyekhez. Tökéletes kiindulópont a régió összes turisztikai helyszínének meglátogatásához. 4 gyönyörű hálószoba, mindegyikhez saját fürdőszoba és saját vécé tartozik. A két tetőtéri szoba légkondicionálóval van felszerelve.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,93, 109 vélemény

Kellemes Gite du Lot Touristique

Elbűvölő, egyszintes kisház 2-4 fő számára egy falu közelében. A teljesen felújított, gyönyörű Quercy követ, a szabadon álló gerendákat és a közelmúltbeli kényelmet ötvözi. Jellemzői: - főszoba felszerelt nyitott konyhával (sütő, mikrohullámú sütő, indukciós főzőlap, hűtőszekrény, szagelszívó, mosogatógép, tévé) és clic-clac (2 fő 140-ben) - Éjszakai érme: kétszemélyes ágy (140) - Fürdőszoba zuhanyzóval -wc -klimatizált -Kültéri asztal, grillező Megjegyzés: ágynemű és törülköző nem biztosított

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,97, 149 vélemény

A Gilbert House műhelye, privát pezsgőfürdő, parkolás

Független, nem figyelmen kívül hagyott ház, amely egy régi falucskában található kövekből áll. Ez a kényelmes hely el fog csábítani a rendezett dekorációjával,a privát GYÓGYFÜRDŐT hosszú látogatások, a Sarlat, a gyönyörű falvak, a Dordogne-völgy,a kastélya és az összes kihagyhatatlan látnivaló után értékelni fogják. Két terasz áll rendelkezésedre egy jó szabadtéri étkezéshez vagy pihenéshez a napozóágyakon. A FÜRDŐ vize a foglalás után változott meg. Medence a tulajdonos megosztásához.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,92, 321 vélemény

Két hálószobás faház, Le Bois de Faral

Extra ágynemű és törölköző: 9 euró személyenként. Le Bois de Faral egy környezetbarát falu. Nemcsak a Lot gyönyörű környezete miatt, hanem azért is, mert mi, emberek, ebben a környezetben élünk, ahol a lehető legegészségesebbet szeretnénk. Játssz a medencében, ne csinálj semmit, vigyázz a gyerekekre... élvezd az életet. Nem tudod, mit tegyél? Nem szeretnél semmit sem tenni? Egymásnak ajánljuk fel a szolgáltatásainkat, nem számít, hogy melyikünknek van nagyobb szüksége rájuk.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,89, 130 vélemény

Egyedi pajta a hagyomány és a modernizmus között

Amikor a régi pajta vidéki házzá válik, a modernitást rusztikus bájjal ötvözve... A Causses Regionális Természeti Park szívében található Aveyron és Lot egy kis falucskában található házból, 20 km-re Villefranche de Rouergue-tól és 7 km-re Cajarc-tól. Ez a bájos pajta, amelyet a természet vesz körül egy 6000 négyzetméteres erdős telken, minden kényelmet biztosít, amire csak vágysz. Júniusban és júliusban az egyhetes foglalásokat részesítjük előnyben (szombattól szombatig).

Házikó – Beynac-et-Cazenac
Átlagos értékelés: 5/4,96, 93 vélemény

La Petite Maison: mesebeli szállás a falu központjában

Stone Cottage, 2 hálószoba, 2 fürdőszoba (legfeljebb 5 felnőtt számára) A Beynac alatt meghirdetett számos ingatlan közül kiemelkedő La Petite Maison központi helyen található a faluban. A környék egyik legikonikusabb otthonaként emelkedik ki, és számos útikönyvben, blogban és fotókönyvben szerepel a Dordogne régióról. A 12. századi kastélyhoz vezető macskaköves gyalogút mentén elhelyezkedő rezidencia középkori kalandot kínál azoknak, akik magukkal ragadó élményre vágynak.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,95, 43 vélemény

Moulin de Maris - Pihentető tartózkodás

Üdvözöljük ebben az egyedülálló loftlakásban, amely egy malomban és annak régi pékségében található, eredeti kenyérsütőjével, amely megőrzi a múlt minden varázsát. Ez az egyedi hely ötvözi az autentikusságot a modern kényelemmel, és meleg, frissítő pihenést kínál. A természet közepén elhelyezkedő hely tökéletes menedéket nyújt a kikapcsolódáshoz. Kint élvezheted a természetes folyót, valamint a zöld és nyugodt környezetet, amely tökéletes a pihentető pillanatokhoz.

Házikó
Átlagos értékelés: 5/5, 27 vélemény

A kis házikó a Roses-ban

Pihenj ebben a Garde-Barrière-i, 4 fős, csendes és elegáns házikóban, amely a Lot-völgy útjával határos. Ágynemű és törölköző biztosított. Nespresso. Jógaórák a parkban 300 rózsabokorral és meditációs alkalmak a tó szélén tavirózsákkal (nyitott részvétel) A Lot-völgy körüli körforgalomnál található házikó, Larroque-Toirac kastélya 3,6 km-re, Cajarc 12 km-re, Saint-Cirq-Lapopie 36 km-re. Rocamadour 40 km-re, Figeac középkori városa pedig 12 km-re található.

Házikó

Autentikus ház medencével Rocamadour közelében

Pihenj a béke csendes menedékében egy kicsi, stílusos otthonban. Quercy szívében, a Lot osztályon, az autentikus természetben töltődhetsz fel egy nagyon érintetlen helyen, ahonnan csodálatos kilátás nyílik a medencére és az alatta lévő erdőre. Megosztod az ingatlan medencéjét. Aquabike- és vízi játékok állnak rendelkezésedre. A kisház saját parkolóval rendelkezik. 30 percre található Rocamadourtól, 40 percre Sarlattól, Périgordtól egy kőhajításnyira

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,93, 73 vélemény

Léonie és Lucien ékszerdoboza.

„Léonie és Lucien környezete egy 2022-ben felújított melléképület, amely jellemzően 35 m² -en 2 fő részére. 3 km-re Gourdon középkori városától. Csendes és néhány kilométerre Franciaország legszebb falvaitól. Payrignac településen, az erdő szívében található, több Ha ingatlanban. A történelem, a régi kövek és a túrázás szerelmesei ideális kiindulópont Quercy és Black Perigord kincseinek felfedezéséhez. Üdvözlünk!

Házikó
Átlagos értékelés: 5/4,88, 103 vélemény

Felújított pajta Sarlat-ban. Medence és szabadtéri konyha

A Le Brugal kiváltságos és lenyűgöző helyen található, mindössze 3 kilométerre Sarlat középkori városától, a Dordogne városkától. 18 hektár (44 hektár) buja vidéki oldallal büszkélkedhet, amelyet felfedezhetsz és élvezhetsz, valamint 360 fokos kilátást nyújt a völgy másik felére. A Le Brugal bájos szállást kínál nagy medencével és személyes, barátságos kiszolgálásunkkal.

Házikó

Roger 's Vineyard

Fleurac kastélyával szemben, ez a Perigord stílusú kellemes ház várja, hogy eltölts egy kellemes nyaralást a vidék csendjében. A Vézère-völgy magaslatain olyan helyszínek közelsége, mint a Les Eyzies, a Le Bugue, a Montignac-Lascaux és a Sarlat, előnyös földrajzi elhelyezkedést biztosít a Black Perigord gazdagságának felfedezéséhez.

Népszerű felszereltség Lot kiadó kisházaiban

Felfedezésre váró úti célok

  1. Airbnb
  2. Franciaország
  3. Okcitánia
  4. Lot
  5. Kiadó kisházak