Lot teraszos nyaralói
Keress és foglalj egyedi szállásokat terasszal az Airbnb-n
A legjobb értékelésű teraszos szállások Lot területén
A vendégek egyetértenek: ezek a teraszos szállások kiváló értékelést kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

Lakosztály saját kerttel és mesés kilátással a Dordogne-ra
Képzeld el, hogy képeslapra ébredsz - tökéletes kilátásra... Saját kerttel rendelkező lakosztályunkat úgy alakítottuk ki, hogy teljes mértékben elmerüljön ebben a lélegzetelállító panorámában. Pihenj, és hagyd lelassítani az időt, miközben a varázslatos La Roque Gageac falura és a Dordogne-folyóra nyíló kilátásban gyönyörködsz. Akár nyugalomra vágyó pár vagy, akár kalandra vágysz, ez a tökéletes hely. Kutyákat is szívesen látunk, így senkinek sem kell lemaradnia erről a felejthetetlen élményről. Fontos: A stúdió nem akadálymentesített!

Gite des Reves
A Gîte des Rêves egy csendes folyóparti helyen található a „Cornus” nevű kis vidéki közösség szélén. Egy nagyobb falu része, amely néhány percre található a „Cénevières” -től, amely lenyűgöző középkori kastélynak ad otthont. Egy kis közösségi üzlet és egy elragadó vendéglő, ahol nappal iszogathatsz, este pedig ízletes ételeket fogyaszthatsz. Otthon maradhatsz, és pihenhetsz a Gite gyönyörű kertjében, hívogató medencében, ahonnan kilátás nyílik a folyóra, vagy felfedezheted ezt a gyönyörű régiót, a „Les Causses du Quercyt”.

Riverside gite kilátással
Nyugodj meg ezen az egyedi és nyugodt kiruccanáson. A Lot folyó alapján hozzáférhetsz a folyóhoz, a kertekhez és a környező vidékhez. Úszhatsz, kajakozhatsz, horgászhatsz, túrázhatsz vagy biciklizhetsz a házból. Prayssac városa rövid, 5 perces autóútra fekszik mozival, éttermekkel, Boulangerie-vel és három szupermarketekkel. Szőlőültetvényekkel körülvéve felkeresheted a helyi vignoblokat, és megkóstolhatod a régió malbeci borait. Egyszerűen pihenhetsz is, és megcsodálhatod a kilátást.

A Hold mellett
Ez a tágas, 100 m2-es lakás a középkori Sarlat város bástyáin található, a város csendes, kevésbé turistás oldalán. Élvezd ennek a nemrég felújított 17. századi otthonnak a báját és karakterét. A legtöbb otthon szíve mindig a konyha, és függetlenül a képzettségi szintedtől, imádni fogod az ételek elkészítését ennek a régi pincének a boltíves mennyezete alatt! Vegyél egy apérót a privát szabadtéri teraszon, mielőtt részt vennél Sarlat összes piacán, éttermében, fesztiválján és éjszakai életében!

Gyönyörű kisház lenyűgöző kilátással a völgyre
Anastasia és Simon üdvözölnek Sarlat-la-Canédában, Black Perigord fővárosában. Szállj meg gyönyörű „La Truffière” kisházunkban, ahonnan lenyűgöző kilátás nyílik a völgyre és a szarvasgombánkra! A 2022 elején teljesen felújított kisház akár 4 fő befogadására is alkalmas, és ideális helyen, a történelmi központtól és üzletektől mindössze néhány percre található, csendes és zöld környezetben. A kisház a mi ingatlanunkon található, de teljesen független a házunktól.

Pihenés a gariotte-ban
Éld át a teljesen felújított gariotte élményét a természet szívében, meleg és hangulatos légkörben. Ez a ház ideális két szerelmesnek, és autentikusságával, kényelmével és vidéki környezetével csábít. Élvezd a privát, erdős területet, amely tökéletes a pihenéshez, az árnyékban való pihenéshez. Hagyd, hogy elaltasson a hely nyugalmának hangja. A félemelet ötvözi a szabadon hagyott kövek és a természetes fa báját. Modern konyha. Pihenj a privát pezsgőfürdőben.

Egy luxushely két fő számára.
A módosítás egy fényűző hely, amelyet két személy oszthat meg. Az élvezet és a kikapcsolódás érdekében egy fedett teraszt élvezhetsz kerti bútorokkal, valamint egy napsütötte teraszt set bisztróval. Közvetlenül a bejárat mellett van egy parkolóhely. A Parc Naturel Régional des Causses du Quercy szívében, Délnyugat-Franciaországban található kis kincsünk ideális hely a Lot legszebb helyeinek felfedezéséhez. Accredit Park Values 2024

La Borde Dérobée, 2 személyes szállás
A fehér Quercy szívében kínáljuk ezt a teljesen felújított bájos kisházat. Értékelheted a kő és a fa hitelességét. A földszinten: nappali, konyha étkezővel, fürdőszoba. Félemeletes hálószoba. Kint élvezheted a medencével és terasszal rendelkező kertet. Különböző állatok vannak jelen, amelyek megőrzik a családi gazdaság hangulatát. A közelben: Montcuq, Cahors, Lalbenque, St Cirq Lapopie, Lauzerte, Caussade, St Antonin de Noble Val

Új hirdetés! Maison Delluc látványos kilátással
Üdvözlünk a Maison Dellucban, a Dordogne régió szívében, ahol a történelem találkozik a luxussal a középkori francia faluban, Beynac-et-Cazenacban. Ismerd meg újonnan bemutatott nyaralónkat - egy aprólékosan felújított 17. századi gyöngyszemet, amely Franciaország egyik legszebb falujában található. 2024-ben először hívjuk meg az utazókat, hogy lépjenek be egy letűnt korszakba, ahol az időtlen báj a kortárs kényelemmel párosul.

Dordogne kisház közös medencével
Az 1 hálószobás kisházunkat 2022-ben újították fel, és tökéletes helyet kínál a kikapcsolódásra. Függetlenül attól, hogy a privát árnyékos teraszodon étkezel, vagy a 11 m x 5 méteres úszómedencében merülsz el (megosztva a tulajdonosokkal, és 09:00 – 20:00 között tart nyitva). Az ingatlan egy kis kastélybirtok szélén található, és a tulajdonosok az egyetlen szomszédok. Tökéletes egy romantikus téli kiruccanáshoz!

Hangulatos kis vidéki ház
Pihenj ebben a kis Lotoise vidéki házban Rudelle békés faluja előtt. A romokból átalakították, hogy végül átalakítsák egy szép kis házzá, amely szabadon álló kövekből és gerendákból áll. Bár az üzletek és éttermek mindössze öt percnyi autóútra vannak, a környék békés és félreeső. Mindössze tizenöt percre a Rocamadour-tól és a Monkey Foresttől, délutáni kenuzást/kajakozást is élvezhetsz a Dordogne-on.

Nyaraló, környezetbarát építés
Szalma ökoépítmény a tölgyerdőben, Périgord és Quercy között, 10 percre a Dordogne-tól. Gyönyörű helyi és organikus termelői piacok a környéken Számos gyönyörű falu és emlékmű. Körülöttünk mindenhol vannak túrák, biciklivel, gyalog. 15 m2-es kis úszómedence Bárszék
Népszerű felszereltség Lot teraszos szállásain
Kiadó apartmanok terasszal

„Le Duplex” apartman

Poolside Gîte

Appartement Sarlovèze (Szállás Sarlat-ban)

Szép lakás, kert és kilátás Cahors-ra

Felújított XIV. századi duplex

Karakteres apartman La Roque-Gageac-ban

nagy, minden kényelemmel ellátott lakás.

La Terrasse házikó – Privát medence
Bérelhető házak terasszal

Le Marbot – a Dordogne völgye. 4-8 fő fér el. Medence

A Béatrice Pradelle Loft Champêtre műhely

„Sous le Tilleul” - Domme falu szívében

Lenyűgöző Dordogne nyaraló és fűtött medence

A Mado házban, Cajarc falu szívében

A régi kenyérsütő + SPA

Bergerie du Causse gyógyfürdővel

Maison Monet en Dordogne
Kiadó szállások apartmanhotelben, terasszal

Lakás rezidenciában, parkban található medencével

Elegáns kastélylakás a természetben

Gite medencével, kerttel és terasszal. 3 fő.

Ash Fountain Gardens

Cécile szállása Sarlat-ban, 30 m2-es kerttel
Felfedezésre váró úti célok
- Vízparti szálláshelyek Lot
- Bérelhető nyaralók Lot
- Kiadó házak Lot
- Kiadó faházak Lot
- Fitneszbarát szálláshelyek Lot
- Panziók Lot
- Bérelhető falusi szálláshelyek Lot
- Bérelhető loftlakások Lot
- Bérelhető lombházak Lot
- Szálláshelyek pezsgőfürdővel Lot
- Bérelhető hotellakások Lot
- Bérelhető táborozóhelyek Lot
- Bérelhető természetközeli ökoszállások Lot
- Szálláshelyek reggelivel Lot
- Bérelhető pajták Lot
- Bérelhető lakóautók Lot
- Kiadó lakások Lot
- Családbarát szálláshelyek Lot
- Dohányzásbarát szálláshelyek Lot
- Kiadó kisházak Lot
- Bérelhető vendégházak Lot
- Szálláshelyek tűzrakóhellyel Lot
- Szálláshelyek elektromosautó-töltővel Lot
- Szálláshelyek kültéri ülőhellyel Lot
- Bérelhető privát lakrészek Lot
- Kiadó villák Lot
- Kiadó helyek medencével Lot
- Szálláshelyek házimozirendszerrel Lot
- Szálláshelyek kajakkal Lot
- Bérelhető kupolaházak Lot
- Szállodai szobák Lot
- Szálláshelyek strandlejáróval Lot
- Kiadó társasházi lakások Lot
- Állatbarát szálláshelyek Lot
- Bérelhető kastélyok Lot
- Szálláshelyek mosógéppel és szárítógéppel Lot
- Szálláshelyek szaunával Lot
- Bérelhető sorházak Lot
- Bérelhető sátrak Lot
- Szálláshelyek tóparti lejáróval Lot
- Bérelhető miniházak Lot
- Szálláshelyek kandallóval Lot
- Kiadó víkendházak Lot
- Teraszos szálláshelyek Okcitánia
- Teraszos szálláshelyek Franciaország
- Tarn
- Parc Animalier de Gramat
- Cathédrale Sainte-Cécile
- Calviac Zoo
- Château de Castelnau-Bretenoux
- Grottes de Pech Merle
- Château de Castelnaud
- Musée Champollion - Les Écritures Du Monde
- National Museum of Prehistory
- Musée Soulages
- Parc Naturel Regional Des Causses Du Quercy
- Abbaye cistercienne Notre-Dame-de-la-Nativité
- Padirac Cave
- Aquarium Du Perigord Noir
- Villeneuve Daveyron
- Les Jardins du Manoir d'Eyrignac
- Abbaye Saint-Pierre
- Musée Ingres
- Pont Valentré
- Castle Of Biron
- Château de Milandes
- Château de Beynac
- Grottes De Lacave
- La Roque Saint-Christophe