Néhány információt automatikusan lefordítottunk. Az eredeti nyelv megjelenítése

Lot teraszos nyaralói

Keress és foglalj egyedi szállásokat terasszal az Airbnb-n

A legjobb értékelésű teraszos szállások Lot területén

A vendégek egyetértenek: ezek a teraszos szállások kiváló értékelést kaptak többek között az elhelyezkedésükre és a tisztaságukra.

Lakás
Átlagos értékelés: 5/4,9, 59 vélemény

Lakosztály saját kerttel és mesés kilátással a Dordogne-ra

Képzeld el, hogy képeslapra ébredsz - tökéletes kilátásra... Saját kerttel rendelkező lakosztályunkat úgy alakítottuk ki, hogy teljes mértékben elmerüljön ebben a lélegzetelállító panorámában. Pihenj, és hagyd lelassítani az időt, miközben a varázslatos La Roque Gageac falura és a Dordogne-folyóra nyíló kilátásban gyönyörködsz. Akár nyugalomra vágyó pár vagy, akár kalandra vágysz, ez a tökéletes hely. Kutyákat is szívesen látunk, így senkinek sem kell lemaradnia erről a felejthetetlen élményről. Fontos: A stúdió nem akadálymentesített!

Villa
Átlagos értékelés: 5/4,97, 63 vélemény

Gite des Reves

A Gîte des Rêves egy csendes folyóparti helyen található a „Cornus” nevű kis vidéki közösség szélén. Egy nagyobb falu része, amely néhány percre található a „Cénevières” -től, amely lenyűgöző középkori kastélynak ad otthont. Egy kis közösségi üzlet és egy elragadó vendéglő, ahol nappal iszogathatsz, este pedig ízletes ételeket fogyaszthatsz. Otthon maradhatsz, és pihenhetsz a Gite gyönyörű kertjében, hívogató medencében, ahonnan kilátás nyílik a folyóra, vagy felfedezheted ezt a gyönyörű régiót, a „Les Causses du Quercyt”.

Otthon
Átlagos értékelés: 5/4,94, 17 vélemény

Riverside gite kilátással

Nyugodj meg ezen az egyedi és nyugodt kiruccanáson. A Lot folyó alapján hozzáférhetsz a folyóhoz, a kertekhez és a környező vidékhez. Úszhatsz, kajakozhatsz, horgászhatsz, túrázhatsz vagy biciklizhetsz a házból. Prayssac városa rövid, 5 perces autóútra fekszik mozival, éttermekkel, Boulangerie-vel és három szupermarketekkel. Szőlőültetvényekkel körülvéve felkeresheted a helyi vignoblokat, és megkóstolhatod a régió malbeci borait. Egyszerűen pihenhetsz is, és megcsodálhatod a kilátást.

Lakás
Átlagos értékelés: 5/4,94, 54 vélemény

A Hold mellett

Ez a tágas, 100 m2-es lakás a középkori Sarlat város bástyáin található, a város csendes, kevésbé turistás oldalán. Élvezd ennek a nemrég felújított 17. századi otthonnak a báját és karakterét. A legtöbb otthon szíve mindig a konyha, és függetlenül a képzettségi szintedtől, imádni fogod az ételek elkészítését ennek a régi pincének a boltíves mennyezete alatt! Vegyél egy apérót a privát szabadtéri teraszon, mielőtt részt vennél Sarlat összes piacán, éttermében, fesztiválján és éjszakai életében!

Otthon
Átlagos értékelés: 5/4,97, 126 vélemény

Gyönyörű kisház lenyűgöző kilátással a völgyre

Anastasia és Simon üdvözölnek Sarlat-la-Canédában, Black Perigord fővárosában. Szállj meg gyönyörű „La Truffière” kisházunkban, ahonnan lenyűgöző kilátás nyílik a völgyre és a szarvasgombánkra! A 2022 elején teljesen felújított kisház akár 4 fő befogadására is alkalmas, és ideális helyen, a történelmi központtól és üzletektől mindössze néhány percre található, csendes és zöld környezetben. A kisház a mi ingatlanunkon található, de teljesen független a házunktól.

Otthon
Átlagos értékelés: 5/5, 10 vélemény

Pihenés a gariotte-ban

Éld át a teljesen felújított gariotte élményét a természet szívében, meleg és hangulatos légkörben. Ez a ház ideális két szerelmesnek, és autentikusságával, kényelmével és vidéki környezetével csábít. Élvezd a privát, erdős területet, amely tökéletes a pihenéshez, az árnyékban való pihenéshez. Hagyd, hogy elaltasson a hely nyugalmának hangja. A félemelet ötvözi a szabadon hagyott kövek és a természetes fa báját. Modern konyha. Pihenj a privát pezsgőfürdőben.

Pajta
Átlagos értékelés: 5/4,98, 40 vélemény

Egy luxushely két fő számára.

A módosítás egy fényűző hely, amelyet két személy oszthat meg. Az élvezet és a kikapcsolódás érdekében egy fedett teraszt élvezhetsz kerti bútorokkal, valamint egy napsütötte teraszt set bisztróval. Közvetlenül a bejárat mellett van egy parkolóhely. A Parc Naturel Régional des Causses du Quercy szívében, Délnyugat-Franciaországban található kis kincsünk ideális hely a Lot legszebb helyeinek felfedezéséhez. Accredit Park Values 2024

Otthon
Átlagos értékelés: 5/5, 39 vélemény

La Borde Dérobée, 2 személyes szállás

A fehér Quercy szívében kínáljuk ezt a teljesen felújított bájos kisházat. Értékelheted a kő és a fa hitelességét. A földszinten: nappali, konyha étkezővel, fürdőszoba. Félemeletes hálószoba. Kint élvezheted a medencével és terasszal rendelkező kertet. Különböző állatok vannak jelen, amelyek megőrzik a családi gazdaság hangulatát. A közelben: Montcuq, Cahors, Lalbenque, St Cirq Lapopie, Lauzerte, Caussade, St Antonin de Noble Val

Otthon – Beynac-et-Cazenac
Átlagos értékelés: 5/4,97, 32 vélemény

Új hirdetés! Maison Delluc látványos kilátással

Üdvözlünk a Maison Dellucban, a Dordogne régió szívében, ahol a történelem találkozik a luxussal a középkori francia faluban, Beynac-et-Cazenacban. Ismerd meg újonnan bemutatott nyaralónkat - egy aprólékosan felújított 17. századi gyöngyszemet, amely Franciaország egyik legszebb falujában található. 2024-ben először hívjuk meg az utazókat, hogy lépjenek be egy letűnt korszakba, ahol az időtlen báj a kortárs kényelemmel párosul.

Otthon
Átlagos értékelés: 5/4,96, 50 vélemény

Dordogne kisház közös medencével

Az 1 hálószobás kisházunkat 2022-ben újították fel, és tökéletes helyet kínál a kikapcsolódásra. Függetlenül attól, hogy a privát árnyékos teraszodon étkezel, vagy a 11 m x 5 méteres úszómedencében merülsz el (megosztva a tulajdonosokkal, és 09:00 – 20:00 között tart nyitva). Az ingatlan egy kis kastélybirtok szélén található, és a tulajdonosok az egyetlen szomszédok. Tökéletes egy romantikus téli kiruccanáshoz!

Otthon
Átlagos értékelés: 5/4,82, 153 vélemény

Hangulatos kis vidéki ház

Pihenj ebben a kis Lotoise vidéki házban Rudelle békés faluja előtt. A romokból átalakították, hogy végül átalakítsák egy szép kis házzá, amely szabadon álló kövekből és gerendákból áll. Bár az üzletek és éttermek mindössze öt percnyi autóútra vannak, a környék békés és félreeső. Mindössze tizenöt percre a Rocamadour-tól és a Monkey Foresttől, délutáni kenuzást/kajakozást is élvezhetsz a Dordogne-on.

Szálláshely
Átlagos értékelés: 5/5, 45 vélemény

Nyaraló, környezetbarát építés

Szalma ökoépítmény a tölgyerdőben, Périgord és Quercy között, 10 percre a Dordogne-tól. Gyönyörű helyi és organikus termelői piacok a környéken Számos gyönyörű falu és emlékmű. Körülöttünk mindenhol vannak túrák, biciklivel, gyalog. 15 m2-es kis úszómedence Bárszék

Népszerű felszereltség Lot teraszos szállásain

Felfedezésre váró úti célok